Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконкому "Про внесення змін до Комплексної міської програми «Здоров’я чернігівців» на 2018 -2021 роки"
 2. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу проектної документації"
 3. Рішення виконкому "Про облік дітей шкільного віку та учнів"
 4. Рішення виконкому "Про погодження змін до міської цільової програми розвитку освіти м.Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2017-2021 роки"
 5. Рішення виконкому "Про погодження проекту Міської цільової програми з охорони та збереження пам’яток культурної спадщини м. Чернігова на 2019-2021 роки"
 6. Рішення виконкому "Про погодження внесення змін до міської "Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2019-2023 роки"
 7. Рішення виконкому "Про внесення змін до міської комплексної цільової програми «Місто Чернігів – дружнє до сім’ї та дітей» на 2019-2023 роки"
 8. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 04 квітня 2018 року №146 «Про надання згоди на передачу готових до експлуатації об’єктів»"
 9. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу готових до експлуатації об’єктів"
 10. Рішення виконкому "Про видачу дубліката свідоцтва про право власності "
 11. Рішення виконкому "Про передачу жилих приміщень у власність громадян
 12. Рішення виконкому "Про погодження змін до Програми розвитку земельних відносин на території міста Чернігова на 2017 - 2020 роки"
 13. Рішення виконкому "Про затвердження акта приймання- передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури"
 14. Рішення виконкому "Про перерахування внеску міської ради у статутний капітал комунального підприємства"
 15. Рішення виконкому "Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води по станції Чернігів Чернігівської області для виробничого підрозділу «Київське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця»"
 16. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 червня 2017 року № 236 «Про граничну чисельність працівників комунальних підприємств міської ради»"
 17. Рішення виконкому "Про видалення зелених насаджень"
 18. Рішення виконкому "Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 18 січня 2018 року № 18 «Про затвердження переліків об’єктів житлово-комунального господарства, інших об’єктів інфраструктури та природоохоронних заходів на 2018 рік, що фінансується за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова»"
 19. Рішення виконкому "Про погодження змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки"
 20. Рішення виконкому "Про передачу майна (основних засобів)"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!