Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
4 липня 2019 р.

Розподіл депутатів Чернігівської міської ради по виборчим округах

П.І.Б.

ТВО

Опис меж

Білогура

Василь Олексійович

1

вул.Висока, вул.ГРС-2, вул.Енергетиків, вул.Загородня, вул.Івана Мазепи: 78–78А, вул.Кропивницького: 46–46Г, 50, 52–54, 56–56А, 58А, 64, 66–66А, 68, 72–231; вул.Придеснянська, вул.Старопосадська, вул.Ушинського, вул.Кропивницького: 2–45, 47–49, 51, 55, 57, 59–63, 65, 67, 69–71; вул.Толстого: 102–104, 106, 114, 118–124, 126–128, 130, 132, 134, 136, 138–138А, 140–140А, 142, 144, 146–154А; вул.110-й кілометр, вул.Горобинова, вул.Дьошина, вул.Зарічна, вул.Івана Мазепи: 68–72Б; вул.Індустріальна, вул.Малинова, вул.Мурахтова, вул.Павлівська, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Полянська, вул.Чкалова, пров.Дьошина, пров.1-й Зарічний, пров.2-й Зарічний, вул.Текстильників: 4–11Б, 13, 15–15А, 17/43; пров.Дмитра Самоквасова, вул.Білогірська, вул.Льговська, вул.Михайло-Коцюбинське шосе, вул.Світанкова, вул.Славутицька, вул.Слов’янська, вул.Солов’їна, вул.Текстильників: 3, 12, 14, 16, 18–41, вул.Дмитра Самоквасова: 13, 16, 18–23; вул.Ціолковського, вул.Чудінова, вул.Дмитра Самоквасова: 1–12, 15, 17; вул.Івана Мазепи: 54–60А; вул.Музична, вул.Толстого: 81–101, 105, 107–111А, 115–117А, 125–125А, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; пров.Музичний, пров.2-й Толстого, вул.Леоніда Пашина: 12, вул.Герцена, вул.Дніпровська: 1, 5, 7–9, 11–27; вул.Житомирська, вул.Заньковецької: 1–26, 29, 31–68; вул.Мечникова, вул.Миру, вул.Подусівська, вул.Попова, вул.Саксаганського, вул.Севастопольська, вул.Сєрікова, вул.Танкістів, вул.Тургенєва, вул.Харківська: 3А, 9–12; вул.Хмельницького, вул.Чайкіної, вул.2-й кілометр, пров.Дніпровський, пров.Заньковецької, пров.Подусівський, пров.Попова, пров.Сєрікова, вул.Дніпровська: 2–4, 6–6А, 10, 31–35; вул.Заньковецької: 28, 30; вул.Харківська: 2, 6–8; вул.Березова, вул.Білоруська, вул.Верені, вул.Весняна, вул.Гагаріна: 32–125; вул.Глинки, вул.Казарма 172 км, вул.Леоніда Пашина: 5–11, 13–17; вул.Макаренка, вул.Одеська, вул.Олександра Тищинського, вул.Радіо, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Сумська, вул.Транспортна, вул.Федора Уманця, вул.Цимбаліста, пров.Білоруський, пров.Транзитний, пров.Транспортний, пров.Хмельницького, вул.Гагаріна: 2–31; вул.Дмитра Дорошенка, вул.Керченська, вул.Кримська, вул.Кутузова, вул.Московська, вул.Нечуя-Левицького, вул.Панаса Мирного, вул.Перемоги, вул.21-го Вересня, вул.Глібова, вул.Гребінки, вул.Григорія Кочура, вул.Євгена Гуцала, вул.Курська, вул.Мінська, вул.Невського, вул.Орловська: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–42, 44–117; вул.Полєтаєва, вул.Степана Носа, пров.Курський, пров.Мінський, пров.Невського, пров.Полєтаєва, вул.Андрусенка, вул.Батюка, вул.Блажкуна, вул.Богушевича, вул.Брестська, вул.Бузкова, вул.Володимира Неговського, вул.Геологічна, вул.Комка, вул.Красносільського: 1–20А, 21А–23, 24–26, 28–37, 58–70, 72, 74, 76–78, 80–82, 84, 86, 88–158; вул.Львівська, вул.Нафтовиків, вул.Прорізна, вул.Рильського, вул.Руднєва, пров.Нафтовиків, вул.Авдєєнка, вул.Гомельська, вул.Григорія Сурабка, вул.Громової, вул.Коробка, вул.Литовська, вул.Лісова (Гомельське шосе), вул.Миколи Неборака, вул.Мозирська, вул.Смирнова, вул.Тичини, вул.Тюленіна, вул.Ударна, вул.Шевцової, пров.Гомельський, пров.Громової, пров.Мозирський, пров.Смирнова, пров.Тичини, пров.Тюленіна, вул.Елеваторна, вул.Земнухова, вул.Івана Молявки, вул.Квітнева, вул.Масанівська, вул.Незалежності: 46; вул.Трудова, пров.Івана Молявки, пров.Масанівський, вул.Красносільського: 47; вул.Незалежності: 2, 14, 16, 24, 50, 68–72, 76, 80–82; вул.Василя Бульби, вул.Забарівська, вул.Костромська, вул.Красносільського: 45, 49; вул.Незалежності: 18–22, 40, 48, 52, 60–62; вул.Пилипа Морачевського, вул.Стратилата, вул.Черкаська, пров.Забарівський, пров.Костромський, вул.Красносільського: 71А, 85–85А; вул.Незалежності: 15, 17, 74, 78; вул.Красносільського: 21, 23А, 27, 71, 71Б, 73–73А, 75, 79, 83, 87; вул.Незалежності: 12–12Б; вул.Орловська: 1–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–35А, 37, 43; вул.Тульська, вул.Незалежності: 56

Левченко

Інна Миколаївна

Митрофанов

Дмитро Юрійович

Старіков

Роман Михейович

Тарасенко

Артем Валерійович

Гармаш Павло Миколайович

Луценко

Олександр Олегович

Гриць

Віталій Юрійович

2

вул.Десняка: 3–17, 23; вул.Єлецька, вул.Лесі Українки: 23, 25, 27–27А, 29, 31, 33, 35–46; вул.Лисенка, вул.Лісковицька: 18–46; вул.Нахімова, вул.Старостриженська, вул.Тиха, вул.Толстого: 1–31, 34–34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54; вул.Успенська, пров.Гайовий, пров.Нахімова, пров.Тихий, вул.Бланка, вул.Варзара, вул.Іллінська, вул.Лісковицька: 4–17; вул.Сіверянська, вул.Толстого: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–51, 53, 55–74, 76, 78, 80; вул.Урочище Святе, вул.Ушакова, вул.Феодосія Углицького, пров.Ушакова, вул.Ватутіна, вул.Віхніна, вул.Вороного, вул.Гнєдаша, вул.Іоанна Максимовича, вул.Колоскових, вул.Малясова, вул.Межова, вул.Миколи Василенка, вул.Промислова: 1–37, 40–44; вул.Сковороди, вул.Суворова, вул.Толстого: 75, 77, 79; вул.Фабрична, пров.Межовий, пров.Попудренка, вул.Івана Мазепи: 46, 48; вул.Попудренка: 1–10А, 12–12Б; просп.Перемоги: 13, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 40, 43; вул.Івана Мазепи: 25–31, 33, 36–43А; вул.Краснодонців, вул.Олегове поле, просп.Перемоги: 10, 12, 14, 18; вул.Кирпоноса, вул.Князя Чорного: 1, 2, 6, 14, 16; вул.Коцюбинського: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37А, 39А; вул.Магістратська: 4, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 17А, 19, 19А; вул.Реміснича: 4–22; вул.Святомиколаївська: 1, 3А, 4, 4А; вул.Хлібопекарська: 2–21, 24, 32; пров.Коцюбинського: 2–2А, 4А–5; вул.Десняка: 18–21, 24–66А; вул.Коцюбинського: 2, 2А, 4, 4А, 6, 6А, 9, 10, 11, 12, 14, 20, 22, 22А, 22Б, 22В, 22Г, 24, 28, 28А, 28Б, 30, 32; вул.Лесі Українки: 3–22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 49–71; вул.Хлібопекарська: 23, 25–29, 34–48; вул.Холодний Яр, пров.Коцюбинського: 3–3А, 5А–8; просп.Перемоги: 45, 47, 54, 56, 58, 60, 60А, 71, 75; вул.Бориса Луговського, вул.Воскресенська: 12, 14, 16, 18–47; вул.Зої Космодем’янської, вул.Марковича, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Олексія Бакуринського: 17–17А, 20Г–65; вул.Попудренка: 11, 15–37; пров.Марковича, пров.1-й Воскресенський, пров.2-й Воскресенський, просп.Перемоги: 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 55, 59, 63, 64, 67; вул.Воскресенська: 1–11, 13–13В, 15, 17; вул.Івана Мазепи: 2–13; вул.Любецька: 11; вул.Олексія Бакуринського: 6–16, 18–20; вул.Реміснича: 31–58; вул.Ринкова, пров.Олексія Бакуринського, вул.Івана Мазепи: 20–22, 32, 34; вул.Любецька: 2–9А, 15–31; вул.Івана Мазепи: 18–18З, в/ч Т0500; вул.Пирогова: 22–22А; вул.Андрія Мовчана: 1–4; вул.Вячеслава Радченка: 14, 18, 20, 38, 42–46А, 48, 50, 52, 57–75А; вул.В’ячеслава Чорновола: 15; вул.Декабристів: 50–89; вул.Дружби, вул.Кринична, вул.Любецька: 34–42, 45, 47; вул.Остапа Вишні, вул.Пирогова: 1–8Б; вул.Поліська, вул.Поліський Яр, вул.Ревуцького, вул.Самострова: 28–38; вул.Старобілоуська: 61А–61Б; пров.Андрія Мовчана, пров.Поліський, вул.Івана Богуна: 38, 41–41А, 43, 45–58; вул.Самострова: 14–27А; вул.В’ячеслава Чорновола: 4–13, 15А–42А; вул.Івана Богуна: 40, 42, 44; вул.Садова, вул.Заводська, вул.Пугачова, вул.Шевчука, вул.1-ї Гвардійської Армії: 1–3, 5, 7, 9, 13, 15–51; вул.Самострова: 6–13; вул.1-ї Гвардійської Армії: 4, 6, 8, 10–12/6, 14; вул.Андрія Мовчана: 5–46А, 48; вул.Василя Прохорського, вул.Декабристів: 23–49; вул.Довга: 44–44А, 46, 48, 50–107А; вул.Любецька: 44–44В, 46–46Б, 48–59, 62А–71, 73–77; вул.Мартина Небаби: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14А, 14Б, 15, 16, 16А, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 45А, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 52А, 53, 53А, 54, 55, 55А, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67; вул.Низова, вул.Ріпкинська, вул.Франка, вул.Червона, вул.Широка, пров.Широкий, вул.Андрія Мовчана: 47–47А, 49–68; вул.Довга: 1–43, 45, 47, 49–49Б; вул.Кругова, вул.Любецька: 60Б, 72, 83–173; вул.Прокоповича, вул.Рудого, вул.Слобідська, вул.ст.Чернігів-Північний, вул.102-й кілометр, пров.Слобідський, вул.Жабинського, вул.Івана Мазепи: 45, 47, 49–51; вул.Привокзальна, пров.Вокзальний, вул.Вячеслава Радченка: 1–13, 15–17, 19, 21–37, 39–41, 47А, 49, 51, 55; вул.В’ячеслава Чорновола: 45–56А; вул.Залізнична, вул.Пирогова: 15А–21, 23–31; вул.Старобілоуська: 2–61; пров.Старобілоуський, вул.Декабристів: 1–21; вул.Кармелюка, вул.Козацька: 1–3А, 5–8, 9А–13, 16–26; вул.Мартина Небаби: 69, 69А, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 89, 90, 91; вул.Михайла Могилянського, вул.Івана Рашевського, вул.Козацька: 4А, 9, 15, 28–50; вул.Академіка Рево, вул.Володимира Глинського, вул.Громадська, вул.Євгена Онацького, вул.Інструментальна, вул.Каштанова, вул.Ковальська, вул.Максима Загривного, вул.Разіна, вул.Ремзаводська

Должикова

Ірина Олександрівна

Кухар

Владислав Вікторович

Лазаренко

Вікторія Леонідівна

Малець

Наталія Іванівна

Рашина

Наталія Юріївна

Стрілець

Олена Миколаївна

Соломаха

Ірина Григорівна

Дарницька

Юлія Геннадіївна

3

вул.Коцюбинського: 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52; просп.Миру: 22–26, 42–56, 61–75Б; просп.Перемоги: 81, 82, 83, 84, 85; вул.Київська: 2–14, 26–26А, 28, 32; вул.Мстиславська: 50–52, 56, 67, 79, 81, 83; вул.Зелена, вул.Київська: 19–25, 27, 29–31, 33–35; вул.Мстиславська: 34, 36Б, 38–42, 53–55Б, 59–61А; вул.2-га Набережна, пров.Стриженський, вул.Котляревського: 4; вул.Мартина Небаби: 93А, 94, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 102, 104; вул.Цегельна, просп.Миру: 60, 76–108, 111, 113, 115, 117, 121; вул.П’ятницька: 33, 40–63, 71, 73, 75–77, 85; вул.Чернишевського: 3–16А; просп.Миру: 35–35Б; вул.Гонча: 70–83; вул.Котляревського: 3, 13–15; вул.П’ятницька: 82, 87–129; вул.Гонча: 84–130; вул.Комунальна, вул.Костомарівська, вул.Котляревського: 20–34; вул.Мстиславська: 78А, 80, 82, 84–94, 99, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125–127, 129; вул.Олександра Самійленка, вул.Профспілок, вул.Чайковського, пров.Комунальний, вул.Гоголя, вул.Мстиславська: 58; вул.П’ятницька: 68 к.1–70 к.3, 72 к.1–72 к.3, 74, 80; вул.С.Русової, вул.Алексєєва, вул.Василя Будника, вул.Волонтерів, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Добровольців, вул.Мстиславська: 96–98А, 100–106, 108, 110–112, 114–114А, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 133, 135, 137, 139, 141–163; вул.Олени Білевич: 35, 37–68; вул.Партизанська: 2–10, 12, 14, 16, 18, 20–28, 30, 32–32А; вул.Поліни Осипенко, вул.Юрія Мезенцева: 1–79, 81–85; пров.Бойовий, пров.Юрія Мезенцева, вул.Льотна: 28/25, 30–37; вул.Мстиславська: 130–132А, 134, 136, 138, 140, 169–177; вул.Олени Білевич: 2А–34Б, 36–36/2; вул.Партизанська: 11, 13, 15, 17, 19, 29, 31, 33–58; пров.Льотний, пров.Олени Білевич, пров.Партизанський, просп.Миру: 123, 127, 129, 131, 133, 135, 137; вул.Льотна: 1–6; просп.Миру: 110, 112, 114–114Б, 116Б, 118, 126–126А, 128, 130, 132, 134, 136, 138–159, 161; вул.Гастелло, просп.Миру: 160–160А, 162–196Д, 198, 204, 206, 210; вул.Авіаторів, вул.Льотна: 7–9, 11–11А, 13, 15, 17–17А, 19, 21, 23; вул.Юрія Мезенцева: 80, 87; вул.Волковича: 2–2Б; вул.Матросова, вул.Михалевича, вул.Олега Кошового: 3–29; просп.Миру: 212, 214; вул.Курсанта Єськова: 26–26А; вул.Льотна: 16, 18, 20, 22, 25–27А, 29; вул.Стрілецька, вул.Курсанта Єськова: 2А/63–14Б; вул.Льотна: 6А, 10, 12, 14, 41–43; вул.Мстиславська: 179–181; вул.Олега Кошового: 31–35; вул.Староказармена, вул.Староказармена дільниця, вул.Волковича: 3–15, 21–23; вул.Волковича: 17–19; просп.Миру: 197–197А, 199–203А, 205, 207–209, 211–211А, 213А, 215; вул.Волошкова, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Калинова, пров.Кільцевий, просп.Миру: 215А–248, 250–254, 256–256А, 258, 260, 262, 264–270, 276–304; просп.Миру: 249, 255–255А, 257, 259, 261, 263, 271–271В

Коваленко

Володимир Вікторович

Лесун

Лариса Володимирівна

Летута

В’ячеслав Васильович

Резнік

Роман Наумович

Черненок

Максим Петрович

Волок

Руслан Валерійович

4

вул.Гетьмана Полуботка: 4–16, 20–22; вул.Гонча: 16–26; вул.Коцюбинського: 59; вул.Магістратська: 5; вул.Мстиславська: 3–23, 25; вул.П’ятницька: 6; вул.Шевченка: 3–9, 19–21; просп.Миру: 16, 21, 27; вул.Гонча: 30–34, 41, 47; вул.Коцюбинського: 74, 75, 76, 78, 79, 81, 83, 84, 86, 92, 92А, 94, 96, 98; просп.Перемоги: 103, 107; вул.Коцюбинського: 58, 58А, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 69А, 72; вул.П’ятницька: 3–5, 7–32, 36–38; просп.Миру: 29; просп.Перемоги: 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104; вул.Гонча: 40–40А, 42–44, 48–69А; вул.Мстиславська: 24, 26–33, 35, 37, 45–47; вул.Чернишевського: 20–41; просп.Перемоги: 108, 108А, 108Б, 108Г, 115, 117; вул.Васильченка, вул.Київська: 39–66, 68, 70; вул.Курганна, вул.Любомира Боднарука, вул.Марка Вовчка, вул.Північна: 1–11А; вул.Підгірна, вул.Самойловича, вул.Фікселя: 2–30; вул.1-го Травня: 17–45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–57А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.8-го Березня, пров.Курганний, пров.Любомира Боднарука, пров.Фікселя, пров.1-го Травня, просп.Перемоги: 114, 116, 118, 119, 119А, 120, 121, 123А, 125, 126, 126А, 128; вул.Віктора Костарчука, вул.Гориста, вул.Грибоєдова, вул.Довженка, вул.Жуковського, вул.Кибальчича, вул.Київська: 67А, 69, 71–131; вул.Короленка, вул.Лісова, вул.Миколи Міхновського: 1–46, 48–48А, 50, 52, 54–54А, 56; вул.Північна: 12–61; вул.Соснова: 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–23Б, 25, 27, 29–100; вул.Українська, вул.Фікселя: 33–63А; вул.77 Гвардійської дивізії, пров.Кибальчича, пров.Північний, пров.Проектний, пров.Сосновий, пров.1-й Короленка, пров.2-й Короленка, вул.Андріївська, вул.Володимирська, вул.Земська: 1–51, 53–61; вул.Ломоносова: 9–64; вул.Мачеретівська, вул.Миколи Міхновського: 47–47Б, 49–49А, 51, 53, 55, 57–68А; вул.Некрасова: 84–90; вул.Ніжинська, вул.Олександра Лазаревського, вул.Олександра Молодчого: 29, 31, 33, 35–35А, 37, 39–39А, 41–78А; вул.Опанаса Шафонського, вул.Рєпіна, вул.Соснова: 1–8, 10, 12, 14, 16, 18–18В, 20–20А, 22, 24, 26, 28; вул.Таранущенка, вул.Терентія Кореня: 24–29; вул.1-го Травня: 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–142, 144, 146–154, 156–156А, 158, 160, 162; пров.Молодіжний, пров.Ніжинський, пров.Опанаса Шафонського, вул.Генерала Бєлова: 21 к.1–21 к.3; вул.Доценка: 13–13Б, 15–15Б, 17–18; вул.Космонавтів: 1А, 3В; вул.Генерала Пухова: 117–131 к.3, 133; вул.Доценка: 25В, 27; вул.Генерала Пухова: 109 к.1–109 к.3, 111–111 к.2, 113, 115–115А, 132, 136; вул.Доценка: 21–23, 25, 30–32; вул.Доценка: 8, 16, 24, 26–26А, 28; вул.Генерала Пухова: 138–154; вул.Генерала Бєлова: 17, 23 к.1–23 к.4, 25–29А, 31–37 к.6; вул.Генерала Бєлова: 8–14, 18–20, 22, 24, 30 к.1–30 к.3; вул.Космонавтів: 5–5А, 9; вул.Доценка: 8А, 10–12, 14; вул.Космонавтів: 1, 3; вул.Генерала Бєлова: 4–6; вул.Космонавтів: 2, 3А, 4–4А, 6–8, 10–24;вул.Доценка: 1, 3–3А, 5–5А, 7–7В, 9А; вул.Космонавтів: 26; вул.Ломоносова: 65–68; вул.Рокоссовського: 28, 30–34, 36, 38; вул.Седнівська, вул.Генерала Бєлова: 2; вул.Рокоссовського: 50, 54–70; вул.Григорія Щербини, вул.Корольова: 1–21, 34; вул.Максима Березовського, вул.Маресьєва, вул.Прорізна, вул.Тополина, вул.Черняховського, вул.Рокоссовського: 40, 42–42А, 44, 46–48; вул.1-го Травня: 143, 145, 155, 157, 159, 161–161А, 163–165 к.2; вул.1-го Травня: 167–191А, 192, 194–395; вул.Авіації, вул.Академіка Рибакова, вул.Архітектурна, вул.Балицького, вул.Банченкова, вул.Бориса Гмирі, вул.Будівельна, вул.Востришева, вул.Галанова, вул.Героїв Крут, вул.Господарська, вул.Григоренка, вул.Грушевського, вул.І.Багряного, вул.Інженерна, вул.Кільцева: 2/11–8А/99, 25/68–37/208; вул.Корольова: 23–33, 35–67; вул.Лазаря Барановича, вул.Михайла Комочкова, вул.Надії, вул.Новоукраїнська, вул.Олександра Кониського, вул.Олександрівська, вул.Полтарацьких, вул.Польова, вул.Приміська, вул.Рапопорта, вул.Ривкіна, вул.Садова, вул.С.Єфремова, вул.Сіверська, вул.Скоропадського, вул.Спаська, вул.Сунична, вул.Чернігівська, вул.Юдашкіна, вул.Ящука, вул.1-го Травня: 191Б–191В, 193; пров.Григоренка, пров.Корольова, пров.Космонавтів, пров.Чернігівський, пров.1-й Надії, пров.2-й Корольова, пров.2-й Надії, пров.3-й Надії

Леник

Галина Леонтіївна

Лобачова

Юлія Миколаївна

Ломако

Олександр Анатолійович

Овчаренко Вікторія Станіславівна

Хрустицький

Віталій Анатолійович

Голець

Віталій Віталійович

Мандровний

Ігор Олександрович

Гусак

Регіна Вікторівна

5

вул.Берегова, вул.Гонча: 10–15; вул.Деснянська, вул.Київське шосе, вул.Крайня, вул.Музейна, вул.Нова, вул.Підвальна, вул.Преображенська: 2–4, 6–30; вул.Родимцева: 9; вул.Старий Вокзал, вул.1-ша Набережна, пров.Береговий, просп.Миру: 1–11А, 13; вул.Гетьмана Полуботка: 19, 23–30, 36–36А, 40; вул.Преображенська: 5; вул.Пушкіна, вул.Родимцева: 12–21; вул.Святомиколаївська: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37; вул.Шевченка: 10, 12–18, 27, 31, 33А; вул.Князя Чорного: 11, 11А, 13; вул.Родимцева: 2–7; вул.Святомиколаївська: 7, 9, 12; вул.Серьожнікова, вул.Шевченка: 9А, 11; просп.Миру: 12, 17–19А; вул.Гетьмана Полуботка: 31–35, 37, 41–58, 60, 62, 64; вул.Лермонтова, вул.Михайлофедорівська, вул.Олега Міхнюка: 6–49; вул.Олександра Молодчого: 8–12Б, 22–28, 30, 32, 34–34А, 36, 38, 40–40А; вул.Шевченка: 22, 28–30, 37, 39–39В, 41–43, 45, 47; вул.1-го Травня: 5; пров.Лермонтова, вул.Ганжівська, вул.Гетьмана Полуботка: 59, 61–61А, 63–63А, 65–77Б, 79, 81, 83; вул.Д Лизогуба, вул.Ломоносова: 1–8; вул.Менделєєва, вул.Милорадовичів, вул.О Міхнюка: 1 к.4–5 к.2; вул.О Молодчого: 1–7Б, 15–19 к.6; вул.О Фльорова, вул.Станіславського, вул.Терентія Кореня: 2–23; вул.Шевченка: 30А, 32; вул.Гетьмана Полуботка: 78, 80, 82, 84–84В, 86–96, 98, 100, 102; просп.Перемоги: 143, 145, 147, 149, 151, 151А, 153, 155, 159, 163; вул.А Верзілова, вул.В Хижнякова, вул.Земська: 52–52А, 63–119А; вул.Кочерги, вул.Кривулевська, вул.Молодіжна, вул.Некрасова: 1А–54; вул.Освіти: 3–29; пров.Квартальний, пров.Некрасова, пров.1-й Тракторний, пров.2-й Тракторний, вул.Академіка Павлова, вул.Гетьмана Полуботка: 85, 97, 99, 101, 103–130А; пров.Академіка Павлова, вул.Рокоссовського: 23–25, 27, 29, 35; просп.Перемоги: 187, 189, 191, 193, 195, 199, 201, 203; вул.Рокоссовського: 37–37А, 39; просп.Перемоги: 168, 170, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 205; вул.Освіти: 77–88; вул.Рокоссовського: 26, 41–41Б, 43, 45–45А, 49–49А, 51–53; просп.Перемоги: 162, 164, 166; вул.Доценка: 2–2Б, 4–4Б, 6; вул.Рокоссовського: 18–18Б, 20–20Б, 22–22А; вул.Бобровицька: 19–83А; вул.Всеволода Ганцова: 19, 21–102; вул.Всіхсвятська: 16–18Б; вул.Генерала Пухова: 48–50, 52, 54–108, 110, 112–112А, 114–114А; вул.Всіхсвятська: 2–12А; вул.Рокоссовського: 12А–12В, 14–16А; вул.Захисників України: 3–3А, 7–7А, 9А; вул.Рокоссовського: 10–10А, 12 к.1–12 к.2, 17–17А, 19, 21; вул.Савчука, вул.Блакитного, вул.Відпочинку, вул.Грінченка, вул.І.Шрага, вул.Шевченка: 38, 40, 44, 46–46А, 47А–96, 98, 100, 106, 108; вул.1-ша Кордівка, вул.2-га Кордівка, пров.1-й Відпочинку, пров.2-й Відпочинку, вул.Рокоссовського: 3–4, 5–6, 9, 11, 13; вул.Федоровського, вул.Шевченка: 101–105, 107–107А, 109–109А, 111, 114А, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132–132А, 134, 136; вул.Захисників України: 10А, 12–12Б, 14–14Б, 16; вул.Рокоссовського: 2 к.1–2 к.2, 4А; вул.Шевченка: 97А, 99–99Б; вул.Захисників України: 1–2, 4–6, 8, 10, 11–11Б; вул.Рокоссовського: 6А–8; вул.Шевченка: 110, 112А; вул.Борщова, вул.Волкова, вул.Городнянська, вул.Кленова, вул.Комарова, вул.Лугова, вул.Малиновського: 29–62; вул.Матчанова, вул.Піщана, вул.Привітна, вул.Радищева, вул.Рахматуліна: 64, 70, 72, 73Б–74А, 76, 78, 80, 82, 105–160А; вул.Сагайдак, вул.Шевченка: 230, 232–232А, 234, 236, 238, 240, 242, 244–246А, 248–248А, 250–282; пров.Борщова, пров.Сагайдак, пров.1-й Радищева, пров.1-й Рахматуліна, пров.2-й Радищева, пров.2-й Рахматуліна, вул.Братів Гарамів, вул.Вишнева, вул.В.Липинського, вул.Дмитра Бортнянського, вул.Кривоноса, вул.Малиновського: 1–25; вул.Механізаторів, вул.Озерна, вул.Радіозаводська, вул.Рахматуліна: 1–63А, 65–69, 71, 73–73А, 75, 77–77Б, 79, 81–81А, 83–101А; вул.Річкова, вул.Романа Бжеського, вул.Сосницька: 1–74, 76–76А, 78, 80; вул.Східна, вул.Урожайна, вул.Шевченка: 111Б, 113–113Б, 115–119, 121, 123, 125, 127–127А, 129, 131–131Б, 133, 135–135А, 137–139, 141–141Б, 143–143А, 145–145Б, 147–147Б, 149–149Б, 151–151А, 153, 155, 157–190А, 192, 194А, 196А, 198–198А, 200, 202, 204, 206–206А, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226; вул.Шкільна, вул.Шмідта, вул.Яблунева, вул.1-ша Радіозаводська, вул.2-га Радіозаводська, вул.3-тя Радіозаводська, вул.50 років Перемоги, пров.Дмитра Бортнянського, пров.Романа Бжеського, пров.Сосницький, пров.Яровий, пров.1-й Кривоноса, пров.1-й Механізаторів, пров.2-й Кривоноса, пров.2-й Механізаторів, пров.3-й Кривоноса, вул.Бобровицька: 1–18; вул.Василя Дуніна-Борковського, вул.Верьовки, вул.Всеволода Ганцова: 1–18, 20; вул.Генерала Пухова: 1–46, 51–51Б, 53; вул.Захисників України: 13–13Б, 15А, 17; вул.Кистяківських, вул.Кільцева: 20; вул.Новоселів, вул.Петра Смолічева, вул.Сосницька: 75, 77, 79–79А, 81–144; вул.Шевченка: 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 191–191А, 193, 195–195А, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213–213А, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227–229, 231, 233, 235, 237–237А, 239–239Б, 241, 243, 247, 249, 286–294; пров.Бобровицький, пров.Василя Дуніна-Борковського, пров.1-й Шевченка

Дериземля

Андрій Васильович

Кирієнко

Сергій Владиславович

Хольченкова

Наталія Миколаївна

Шевчук

Олександр Іванович

Вовк

Павло Іванович

Бистров

Віктор Едуардович

Родикова Марія Вадимівна

Демченко

Катерина Костянтинівна

Бережний

Віктор Миколайович

 

 

 

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!