Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 грудня 2010 р.

 19 вересня 2022 року, 12.00 у приміщенні управління культури та туризму Чернігівської міської ради (вул. Княжа,9) відбудеться круглий стіл та обговорення перейменування вулиць, назви яких пов’язані з назвами та символами країни-агресора – російської федерації. Запрошуємо до обговорення.

27 липня 2022 року, 15.00 у приміщенні управління культури та туризму Чернігівської міської ради (вул. Кирпоноса,9, 2 поверх), відбудеться круглий стіл щодо обговорення перейменування вулиць, назви яких пов’язані з маркерами та символами країни-агресора – російської федерації. Відкриті до обговорення!

 Чернігів – найпівнічніше місто обласного значення в Україні. Воно розташоване на березі річки Десни, на кордоні України з Білоруссю і Росією. Історія міста налічує понад 1300 років. За часів Київської Русі воно був другим після Києва в плані економічного розвитку і оборонних можливостей. Чернігів вважається центром православ’я, можливо, тому місто оповите безліччю легенд, більшість з яких пов’язані з древніми монастирями. Чернігів приваблює туристів не лише багатим історичним минулим, а й також містикою і романтизмом.

   Найпопулярніші пам’ятки Чернігова, які варто відвідати кожному туристу та гостю міста розташовані на території національного архітектурно-історичного заповідника "Чернігів стародавній": Дитинець (Вал), Антонієві печери, Болдині гори, курган Чорна Могила; а також багато сакральних пам’яток: Спасо-Преображенський собор, Борисоглібський собор, П’ятницька церква, Катерининська церква, Іллінська церква, Троїцький собор та інші храми. Крім того, в місті є безліч місць, вартих уваги туристів: Будинок Мазепи, Музей бойової слави, історичний музей імені Василя Тарновського, літературно-меморіальний музей-заповідник Михайла Коцюбинського, Красна площа, будинок колегіуму. Про все це та багато іншого Ви можете дізнатися на сайті туристичного інформаційного центру  http://chernihiv.travel

 

 

   

 

 

 

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!