Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 грудня 2010 р.

   Чернігів – найпівнічніше місто обласного значення в Україні. Воно розташоване на березі річки Десни, на кордоні України з Білоруссю і Росією. Історія міста налічує понад 1300 років. За часів Київської Русі воно був другим після Києва в плані економічного розвитку і оборонних можливостей. Чернігів вважається центром православ’я, можливо, тому місто оповите безліччю легенд, більшість з яких пов’язані з древніми монастирями. Чернігів приваблює туристів не лише багатим історичним минулим, а й також містикою і романтизмом.

 

  Найпопулярніші пам’ятки Чернігова, які варто відвідати кожному туристу та гостю міста розташовані на території національного архітектурно-історичного заповідника "Чернігів стародавній": Дитинець (Вал), Антонієві печери, Болдині гори, курган Чорна Могила; а також багато сакральних пам’яток: Спасо-Преображенський собор, Борисоглібський собор, П’ятницька церква, Катерининська церква, Іллінська церква, Троїцький собор та інші храми. Крім того, в місті є безліч місць, вартих уваги туристів: Будинок Мазепи, Музей бойової слави, історичний музей імені Василя Тарновського, літературно-меморіальний музей-заповідник Михайла Коцюбинського, Красна площа, будинок колегіуму.

 

  Для відвідувачів Міста Легенд працює Туристично-інформаційний центр. Ми допомагаємо туристам та містянам зорієнтуватися щодо найцікавіших локацій та подій у Чернігові, надаємо безкоштовні інформаційні послуги, що стосуються широкого спектру місць розташування популярних пам’яток історії та культури, готелів та закладів харчування, дозвілля, транспорту, торговельних установ тощо.

 

  Чекаємо у нас всіх бажаючих: як окремих туристів, так і туристичні групи, представників туристичних агентств та всіх компаній, які працюють у сфері туризму та суміжних, для отримання інформації, консультацій та співпраці за адресою вулиця Шевченка, 9, Чернігів, Україна, 14000.

Наш контактий телефон   (0462)  675 035

Ми працюємо без перерви та без вихідних

квітень – вересень: 09:00-19:00

жовтень – березень: 09:00-17:00

  Про все це та багато іншого Ви можете дізнатися на сайті туристичного інформаційного центру   http://chernihiv.trave, сторінці в Фейбуці Facebook, Інстаграмі Instagram та Твіттері Twitter.

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!