Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 грудня 2010 р.

Чернігів – найпівнічніше місто обласного значення в Україні. Воно розташоване на березі річки Десни, на кордоні України з Білоруссю і Росією. Історія міста налічує понад 1300 років. За часів Київської Русі воно був другим після Києва в плані економічного розвитку і оборонних можливостей. Чернігів вважається центром православ’я, можливо тому місто оповите безліччю легенд, більшість з яких пов’язані з древніми монастирями. Чернігів приваблює туристів не лише багатим історичним минулим, а й також містикою і романтизмом.

Найпопулярніші пам’ятки міста, які варто відвідати кожному туристу та гостю міста розташовані на території національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній»: Дитинець (Вал), Антонієві печери, Болдині гори, курган Чорна Могила; а також багато сакральних пам’яток: Спасо-Преображенський собор, Борисоглібський собор, П’ятницька церква, Катерининська церква, Іллінська церква, Троїцький собор та інші храми. Крім того, є безліч місць, вартих уваги туристів: будинок Мазепи, Музей бойової слави, історичний музей імені Василя Тарновського, літературно-меморіальний музей-заповідник Михайла Коцюбинського, Красна площа, будинок колегіуму.

Для відвідувачів міста Легенд працює туристичний інформаційний центр, який допомагаємо туристам та містянам зорієнтуватися щодо найцікавіших локацій та подій у Чернігові, надасть безкоштовні інформаційні послуги, що стосуються широкого спектру місць розташування популярних пам’яток історії та культури, готелів та закладів харчування, дозвілля, транспорту, торговельних установ тощо.

Чекаємо у нас всіх бажаючих: як окремих туристів, так і туристичні групи, представників туристичних агентств та всіх компаній, які працюють у сфері туризму та суміжних, для отримання інформації, консультацій та співпраці за адресою: вул. Шевченка, 9, Чернігів, Україна, 14000.

Контактий телефон: (0462)  675 035

Центр працює без перерви та вихідних: квітень-вересень: 09:00-19:00, жовтень – березень: 09:00-17:00. 

Про все це та багато іншого Ви можете дізнатися на сайті туристичного інформаційного центру, сторінці у Facebook,  Instagram та Twitter.

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!