Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Містобудівна документація

 1. Генеральний план міста Чернігова
 2. РЕЄСТР МІСТОБУДІВНИХ УМОВ ТА ОБМЕЖЕНЬ (2022)
 3. РЕЄСТР МІСТОБУДІВНИХ УМОВ ТА ОБМЕЖЕНЬ (ПРОДОВЖЕННЯ)
 4. РЕЄСТР МІСТОБУДІВНИХ УМОВ ТА ОБМЕЖЕНЬ
 5. Громадське обговорення ДП Масани
 6. Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проєкту документа державного планування – «Внесення змін до Генерального плану м. Чернігова та плану зонування території міста (зонінгу)»
 7. Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті науково-проектної документації «Історико-архітектурний опорний план м. Чернігова з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів»
 8. Детальний план центральної частини міста Чернігова
 9. Детальний план території багатоквартирної житлової забудови в кварталі вулиць Кільцевої, Балицького та І. Багряного м. Чернігова
 10. Повідомлення про результати розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території в кварталі вулиць Кільцевої, Балицького та І.Багряного в м. Чернігові»
 11. Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території в кварталі вулиць Кільцевої, Балицького та І.Багряного в м. Чернігові»
 12. Земельні ділянки, які знаходяться в постійному користуванні або в оренді комунальних підприємств Чернігівської міської ради
 13. Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території спортивно-оздоровчого комплексу в кварталі вулиці Кільцевої та проспекту Миру»
 14. Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території третього мікрорайону житлового району «Масани»
 15. Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану міста в частині розміщення багатоквартирної житлової забудови в кварталі вулиць Попудренка та Маяковського»
 16. Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану міста щодо розміщення багатоквартирної житлової забудови на території військового містечка № 1 по вулиці Михалевича»

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!