Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконкому "Про перерахування внеску у статутний капітал комунального підприємства «Міськсвітло» Чернігівської міської ради"
 2. Рішення виконкому "Про передачу житлового будинку з балансу комунального підприємства «ЖЕК-10» Чернігівської міської ради на баланс ПП «Техкомсервіс»"
 3. Рішення виконкому "Про затвердження Статуту комунального підприємства «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради у новій редакції"
 4. Рішення виконкому "Про перерахування додаткового внеску міської ради у статутний капітал комунального підприємства"
 5. Рішення виконкому "Про доповнення виду діяльності комунального підприємства «Новозаводське» Чернігівської міської ради"
 6. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20 червня 2011 року № 176 зі змінами і доповненнями"
 7. Рішення виконкому "Про виділення пального з матеріального резерву місцевого рівня"
 8. Рішення виконкому "Про надання матеріальної допомоги"
 9. Рішення виконкому "Про надання згоди на списання основних засобів"
 10. Рішення виконкому "Про встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у нічний час"
 11. Рішення виконкому "Про компенсацію за участь у виставково-ярмарковому заході за рахунок коштів міського бюджету"
 12. Рішення виконкому "Про встановлення граничних норм споживання енергоносіїв"
 13. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 18 грудня 2017 року № 580 «Про встановлення граничних норм споживання енергоносіїв»"
 14. Рішення виконкому "Про надання згоди на списання майна"
 15. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу транспортного засобу"
 16. Рішення виконкому "Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 18 січня 2018 року № 18 «Про затвердження переліків об’єктів житлово-комунального господарства, інших об’єктів інфраструктури та природоохоронних заходів на 2018 рік, що фінансується за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова»"
 17. Рішення виконкому "Про затвердження переліку будинків для проведення конкурсу"
 18. Рішення виконкому "Про погодження внесення змін до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2018 – 2020 роки"
 19. Рішення виконкому "Про погодження змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки"
 20. Рішення виконкому "Про погодження внесення змін до Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки у м. Чернігові"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!