Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 грудня 2010 р.

Статут територіальної громади

Місцеве самоврядування має в Україні, і в Чернігові, зокрема, глибокі й міцні історичні традиції. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територій, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання людей.

Статут це дієвий спосіб саморегуляції територіальної громади, кодекс писаних і неписаних норм, котрі затверджують цінності, спільні для всього суспільства Чернігова і дозволяють врегулювати всі можливі конфлікти, які виникають між людьми та соціальними групами. У ньому відображені історичні, національно-культурні, соціально-економічні та інші особливості місцевого самоврядування міста над Десною.

Цей документ вводить механізми місцевої демократії, містить норми і правила взаємодії між різними органами місцевої влади і населенням, громадськими організаціями.

Статут це не просто документ, так звана «Конституція міста», що регламентує діяльність територіальної громади та її взаємовідносини з представницькими виконавчими органами, він є одним із елементів творення самої громади і її повноцінного ефективного сталого розвитку.

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!