Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконкому "Про демонтаж тимчасових об’єктів на території м. Чернігів"
 2. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу матеріальних цінностей"
 3. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу нерухомого майна"
 4. Рішення виконкому "Про внесення змін до Програми «Молодь міста Чернігова» на 2017-2020 роки"
 5. Рішення виконкому "Про погодження внесення змін до Програми управління комунальним майном територіальної громади міста Чернігова на 2017 - 2019 роки"
 6. Рішення виконкому "Про затвердження акта приймання- передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова"
 7. Рішення виконкому "Про затвердження акта приймання - передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова"
 8. Рішення виконкому "Про визначення величини опосередкованої вартості найму (оренди) житла в місті Чернігові на одну особу за ІІI квартал 2018 року"
 9. Рішення виконкому "Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на житло"
 10. Рішення виконкому "Про зміну статусу гуртожитку по вулиці Інструментальній, 24-А"
 11. Рішення виконкому "Про затвердження списків громадян, поставлених на квартирний облік, зміну статусу службового житла, виділення житла підприємствам, громадянам міста, видачу ордерів"
 12. Рішення виконкому "Про тимчасове розміщення зовнішньої реклами"
 13. Рішення виконкому "Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 18 січня 2018 року № 18 «Про затвердження переліків об’єктів житлово-комунального господарства, інших об’єктів інфраструктури та природоохоронних заходів на 2018 рік, що фінансується за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова»"
 14. Рішення виконкому "Про затвердження переліку об’єктів по капітальному ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова"
 15. Рішення виконкому "Про переведення квартири з житлового фонду до нежитлового в Деснянському районі"
 16. Рішення виконкому "Про присвоєння та зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна"
 17. Рішення виконкому "Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 18 січня 2018 року № 18 «Про затвердження переліків об’єктів житлово-комунального господарства, інших об’єктів інфраструктури та природоохоронних заходів на 2018 рік, що фінансується за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова»"
 18. Рішення виконкому "Про надання матеріальної допомоги"
 19. Рішення виконкому "Про погодження проекту Програми сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова на 2019 – 2023 роки"
 20. Рішення виконкому "Про переведення дачних чи садових будинків у жилі будинки та присвоєння їм поштових адрес"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!