26 червня 2026 р.
Підписаний Меморандум визначає наміри сторін співпрацювати над розробкою сучасних рішень для комплексної модернізації міської інфраструктури, розвитку децентралізованої енергосистеми, впровадження альтернативних джерел енергії, зокрема виробництва біогазу, а також підвищення стійкості критичної інфраструктури Чернігова.