Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Громадські слухання

  1. ПРОТОКОЛ громадських слухань проєкту містобудівної документації «Детальний план території другого мікрорайону житлового району «Масани»
  2. ПРОТОКОЛ громадських слухань на тему: «Обговорення будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вулиці Текстильників згідно з техніко- економічним обґрунтуванням, затвердженим рішенням міської ради від 29 вересня 2011 року (13 сесія 6 скликання)»
  3. ПРОТОКОЛ громадських слухань на тему: «Обговорення проекту реконструкції бульвару по проспекту Миру від вул. Преображенська до Красної площі в м. Чернігові та проекту капітального ремонту парку ім. Коцюбинського в м. Чернігові»
  4. РІШЕННЯ № 2 громадських слухань членів територіальної громади на тему: «Доцільність будівництва дитячого садочка в мікрорайоні Бобровиця»
  5. РІШЕННЯ № 1 громадських слухань членів територіальної громади на тему: «Потреба будівництва нової школи в мікрорайоні Бобровиця»
  6. ПРОТОКОЛ громадських слухань на тему: «Доцільність будівництва дитячого садочка та школи в мікрорайоні Бобровиця»
  7. ПРОТОКОЛ громадських слухань на тему: «Спорудження меморіалу Захисникам України і Героям Небесної Сотні та затвердження проекту реконструкції скверу імені Богдана Хмельницького»
  8. РІШЕННЯ № 2 громадських слухань членів територіальної громади на тему: «Спорудження меморіалу Захисникам України і Героям Небесної Сотні та затвердження проекту реконструкції скверу імені Богдана Хмельницького»
  9. РІШЕННЯ № 1 громадських слухань членів територіальної громади на тему: «Спорудження меморіалу Захисникам України і Героям Небесної Сотні та затвердження проекту реконструкції скверу імені Богдана Хмельницького»
  10. Рішення № 1 громадських слухань членів територіальної громади "Про затвердження Програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у місті Чернігові на 2011-2015 роки"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!