Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконкому "Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок"
 2. Рішення виконкому "Про визначення Переліку видів суспільно корисних оплачуваних робіт, що можуть виконувати особи, які вчинили адміністративне правопорушення у м. Чернігові та Переліку об’єктів, на яких порушники повинні виконувати ці роботи"
 3. Рішення виконкому "Про проект Програми з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Черніговом, здійснення представницьких та інших заходів на 2019 – 2023 роки"
 4. Рішення виконкому "Про надання одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини"
 5. Рішення виконкому "Про погодження проекту Програми «Утримання та забезпечення діяльності Чернігівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на 2019-2023 роки»"
 6. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу майна"
 7. Рішення виконкому "Про встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у нічний час"
 8. Рішення виконкому "Про перекриття руху автотранспорту"
 9. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 04 квітня 2018 року №146 «Про надання згоди на передачу готових до експлуатації об’єктів»"
 10. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу готових до експлуатації об’єктів"
 11. Рішення виконкому "Про затвердження актів комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"
 12. Рішення виконкому "Про погодження Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян (мешканців міста Чернігова) на залізничному транспорті приміського сполучення на 2019-2021 роки"
 13. Рішення виконкому "Про погодження Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян в міському електро- та автомобільному транспорті загального користування на 2019-2021 роки"
 14. Рішення виконкому "Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального підприємства "Міськсвітло" Чернігівської міської ради, зміну розміру статутного капіталу та затвердження Статуту у новій редакції"
 15. Рішення виконкому "Про видалення зелених насаджень"
 16. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу капітальних вкладень"
 17. Рішення виконкому "Про затвердження переліку об’єктів з облаштування інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова"
 18. Рішення виконкому "Про подання щодо внесення змін до переліку виборчих дільниць"
 19. Рішення виконкому "Про переведення квартир з житлового фонду до нежитлового в Новозаводському районі"
 20. Рішення виконкому "Про погодження кандидатів на отримання пільгового довготермінового кредиту молодим сім`ям на будівництво (придбання) житла"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!