Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконкому "Про встановлення меморіальної дошки з портретом"
 2. Рішення виконкому "Про проект Програми організації та проведення у 2019 році громадських робіт для незайнятого населення м. Чернігова"
 3. Рішення виконкому "Про затвердження Положення щодо оформлення свідоцтва про право власності"
 4. Рішення виконкому "Про видалення зелених насаджень"
 5. Рішення виконкому "Про перерахування внеску міської ради до статутного капіталу комунального підприємства"
 6. Рішення виконкому "Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 18 січня 2018 року № 18 «Про затвердження переліків об’єктів житлово-комунального господарства, інших об’єктів інфраструктури та природоохоронних заходів на 2018 рік, що фінансується за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова»"
 7. Рішення виконкому "Про внесення змін до переліку об’єктів з облаштування інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова"
 8. Рішення виконкому "Про постановку на соціальний квартирний облік"
 9. Рішення виконкому "Про затвердження актів комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"
 10. Рішення виконкому "Про надання згоди на продовження договору оренди нерухомого та іншого індивідуально-визначеного майна та обладнання"
 11. Рішення виконкому "Про погодження змін до Програми розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2016-2020 роки"
 12. Рішення виконкому "Про перекриття руху автотранспорту"
 13. Рішення виконкому "Про присвоєння та зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна"
 14. Рішення виконкому "Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок"
 15. Рішення виконкому "Про затвердження Порядку виплати разової компенсації за виготовлення та встановлення надмогильного пам’ятника сім'ї загиблого або померлого учасника АТО, створення комісії з попереднього вивчення питання та затвердження Положення про комісію"
 16. Рішення виконкому "Про погодження змін до Програми підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки"
 17. Рішення виконкому "Про погодження змін до рішення міської ради від 29 листопада 2013 року “Про Програму надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова на 2014-2018 роки” (35 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (44 сесія, 45 сесія, 51 сесія, 53 сесія 6 скликання, № 11/VII - 2, № 14/VII – 15, № 22/VII – 7, № 32/VII - 10)"
 18. Рішення виконкому "Про затвердження статуту комунальної установи «Туристичний інформаційний центр» Чернігівської міської ради в новій редакції"
 19. Рішення виконкому "Про погодження Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2019-2021 роки"
 20. Рішення виконкому "Про затвердження змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2017-2018 роки"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!