Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 липня 2023 р.

Відділ організації роботи з питань компенсації за пошкоджене та знищене нерухоме майно

 

Адреса:

м.Чернігів, вул. Івана Мазепи, 19, каб. 118

Графік роботи:

з 8:00 до 17:00 (обідня перерва - 13.00 - 14.00).

Години прийому громадян:

Пн - 09.00 - 16.00

Вт - Неприйомний день

Ср - 09.00 - 16.00

Чт - Неприйомний день

Пт - 09.00 - 16.00

Телефони: 

(0462) 67-83-00,  (0462) 67-67-97

Електронна адреса:
[email protected]

 

 

Основні завдання відділу

 1. Забезпечення в межах компетенції виконання вимог чинного законодавства України щодо надання компенсації за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, а також компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення».
 2. Забезпечення роботи Комісії.
 3. Забезпечення та організація ведення Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України та внесення відомостей до Реєстру.

 

Відділ виконує наступні функції

 1. Організовує роботу Комісії.
 2. Розглядає заяви фізичних та юридичних осіб відповідно до чинного законодавства України.
 3. Надає отримувачам компенсації вичерпну інформацію та консультації з питань отримання компенсації.
 4. Встановлює наявність/відсутність права та підстав для надання компенсації та пріоритетного права на отримання компенсації відповідно до чинного законодавства України.
 5. Організовує проведення обстеження пошкодженого об’єкта, у тому числі з метою встановлення факту ремонтних робіт, що виконані за рахунок інших джерел фінансування, або у разі, коли обстеження не було проведено до моменту розгляду заяви.
 6. Ознайомлює отримувача компенсації з даними розрахунків.
 7. Готує матеріали на розгляд Комісії: проєкти рішення відповідно про зупинення/поновлення розгляду заяви, надання/відмову у наданні компенсації, тощо.
 8. Забезпечує та організовує внесення відомостей до Реєстру.
 9. Готує проєкти рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради про надання/відмову у наданні компенсації.
 10. Бере участь через своїх представників у роботі комісій, утворених при Чернігівській міській раді, її виконавчому комітеті та інших органів з питань, віднесених до компетенції Відділу.
 11. Здійснює своєчасний розгляд депутатських запитів, заяв, звернень та скарг громадян, підприємств, установ та організацій з питань, віднесених до компетенції Відділу.
 12. Забезпечує своєчасне опрацювання запитів на публічну інформацію з питань, віднесених до компетенції Відділу, та надання відповідей на такі запити в порядку та в строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».
 13. Виконує у межах компетенції розпорядження та доручення Чернігівського міського голови, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, який очолює Комісію, або особи, яка його заміщує, рішення Чернігівської міської ради та її виконавчого комітету.
 14. Забезпечує роботу з ведення діловодства та збереження документів у Відділі. Забезпечує у межах компетенції та у випадках, передбачених чинним законодавством України, роботу з інформацією, що має гриф обмеження «Для службового користування» та «Для службового користування літер «М».
 15. У межах компетенції виконує інші функції згідно з чинним законодавством України.

 

Начальник відділу - Болтян Оксана Іванівна

Заступник начальника відділу - Трусенко Орися Миколаївна

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!