Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконкому "Про внесення доповнень до Положення про комісію щодо розгляду заяв на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб"
 2. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 24 травня 2011 року № 143 «Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові»"
 3. Рішення виконкому "Про надання матеріальної допомоги"
 4. Рішення виконкому "Про затвердження договору щодо зміни засновника друкованого засобу масової інформації"
 5. Рішення виконкому "Про присвоєння та зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна"
 6. Рішення виконкому "Про надання одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини"
 7. Рішення виконкому "Про погодження кандидата на отримання пільгового довготермінового кредиту молодій сім`ї на придбання житла"
 8. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу майна"
 9. Рішення виконкому "Про видалення зелених насаджень"
 10. Рішення виконкому "Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального підприємства "Зеленбуд" Чернігівської міської ради"
 11. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу зупинок громадського транспорту"
 12. Рішення виконкому "Про затвердження переліку об’єктів по капітальному ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова"
 13. Рішення виконкому "Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій Об’єднання житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова"
 14. Рішення виконкому "Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій приватного підприємства «Керуюча сервісна компанія «Альп»"
 15. Рішення виконкому "Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій товариства з обмеженою відповідальністю «Керуюча компанія «Габріель»"
 16. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20 травня 2016 року № 198 «Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»"
 17. Рішення виконкому "Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ТОВ «КЖКК «ПОЛІСЬКА»"
 18. Рішення виконкому "Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій приватного підприємства «Техкомсервіс»"
 19. Рішення виконкому "Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій дочірнього підприємства «Соціально-побутове управління» ПАТ «Чернігівоблбуд»"
 20. Рішення виконкому "Про погодження коригування ціни послуги з управління багатоквартирними будинками, які надаються управляючою компанією ТОВ «Майас Сілтумс»"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!