Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконкому "Про затвердження актів комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"
 2. Рішення виконкому "Про схвалення Інвестиційної програми по транспортуванню та постачанню теплової енергії ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» на 2018 рік"
 3. Рішення виконкому "Про перекриття руху автотранспорту"
 4. Рішення виконкому "Про затвердження ліквідаційного балансу Чернігівського дошкільного навчального закладу №3 Чернігівської міської ради Чернігівської області"
 5. Рішення виконкому "Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 18 січня 2018 року № 18 «Про затвердження переліків об’єктів житлово-комунального господарства,інших об’єктів інфраструктури та природоохоронних заходів на 2018 рік, що фінансується за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова »"
 6. Рішення виконкому "Про погодження змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки"
 7. Рішення виконкому "Про створення комісії щодо розгляду заяв на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб"
 8. Рішення виконкому "Про скасування пунктів 1.2.; 2.2. рішення виконавчого комітету міської ради від 17 лютого 2009 року № 44 „Про переведення квартир з житлового фонду до нежитлового в Деснянському районі”
 9. Рішення виконкому "Про переведення квартири з житлового фонду до нежитлового в Деснянському районі"
 10. Рішення виконкому "Про перекриття руху автотранспорту"
 11. Рішення виконкому "Про перекриття руху автотранспорту"
 12. Рішення виконкому "Про затвердження Статуту у новій редакції та розширення предмету діяльності комунального підприємства «Міський Палац культури імені В’ячеслава Радченка» Чернігівської міської ради"
 13. Рішення виконкому "Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 березня 2018 року № 121 «Про транспортне забезпечення населення міста Чернігова на 2018 рік»"
 14. Рішення виконкому "Про передачу та прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду та інженерної інфраструктури "
 15. Рішення виконкому "Про надання матеріальної допомоги"
 16. Рішення виконкому "Про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова "
 17. Рішення виконкому "Про присвоєння та зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна"
 18. Рішення виконкому "Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок"
 19. Рішення виконкому "Про визначення Переліку видів суспільно корисних оплачуваних робіт, що можуть виконувати особи, які вчинили адміністративне правопорушення у м. Чернігові"
 20. Рішення виконкому "Про затвердження Статуту у новій редакції та розширення предмету діяльності комунального підприємства «Міський Палац культури імені В’ячеслава Радченка» Чернігівської міської ради"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!