Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконкому "Про погодження змін до рішення міської ради від 29 листопада 2013 року "Про Програму надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова на 2014-2018 роки" (35 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (44 сесія, 45 сесія, 51 сесія, 53 сесія 6 скликання, № 11/VII-2, № 14/VII – 15, № 22 VII – 7)"
 2. Рішення виконкому "Про погодження змін до рішення міської ради від 5 березня 2013 року "Про затвердження Положення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м. Чернігова” (30 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (51 сесія 6 скликання, №25/VII-11)"
 3. Рішення виконкому "Про погодження внесення змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2017-2018 роки"
 4. Рішення виконкому "Про передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів інженерної інфраструктури "
 5. Рішення виконкому "Про надання згоди на створення об’єкта інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою"
 6. Рішення виконкому "Про затвердження робочого проекту"
 7. Рішення виконкому "Про затвердження переліку об’єктів з облаштування інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова "
 8. Рішення виконкому "Про погодження змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки"
 9. Рішення виконкому "Про затвердження Положення про плату за навчання дітей в колективах комунального підприємства «Міський Палац культури імені В’ячеслава Радченка» Чернігівської міської ради"
 10. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу майна"
 11. Рішення виконкому "Про перекриття руху автотранспорту"
 12. Рішення виконкому "Про надання матеріальної допомоги"
 13. Рішення виконкому "Про внесення змін до складу постійно діючої комісії з розгляду питань пайової участі (внеску) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно- транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова"
 14. Рішення виконкому "Про зміну статусу квартири та присвоєння поштової адреси"
 15. Рішення виконкому "Про присвоєння та зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна"
 16. Рішення виконкому "Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок"
 17. Рішення виконкому "Про надання одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини"
 18. Рішення виконкому "Про затвердження Статуту у новій редакції та розширення предмету діяльності комунального підприємства «Міський Палац культури імені В’ячеслава Радченка» Чернігівської міської ради"
 19. Рішення виконкому "Про затвердження Правил користування міським електричним транспортом в м. Чернігові"
 20. Рішення виконкому "Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на житло"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!