Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконкому "Про погодження змін до Програми підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2018 рік"
 2. Рішення виконкому "Про демонтаж тимчасових (металевих) гаражів на території м. Чернігів"
 3. Рішення виконкому "Про погодження внесення змін до Програми створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у місті Чернігові на 2016-2020 роки"
 4. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.10.2017 року № 435 «Про надання згоди на передачу капітальних вкладень та проектної документації» (зі змінами)"
 5. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30 серпня 2017 року №386 «Про передачу капітальних вкладень балансоутримувачам житлового та нежитлового фонду»"
 6. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 04 квітня 2018 року №147 «Про затвердження переліку об’єктів в рамках реконструкції віконних та дверних блоків на енергозберігаючі в закладах освіти»"
 7. Рішення виконкому "Про затвердження проектно- кошторисної документації"
 8. Рішення виконкому "Про зміну розміру статутного капіталу комунального підприємства та затвердження Статуту у новій редакції"
 9. Рішення виконкому "Про Програму боротьби з онкологічними захворюваннями у місті Чернігові на 2018-2021 роки"
 10. Рішення виконкому "Про погодження внесення змін до рішення міської ради від 27 жовтня 2016 року №12/VII-11 «Про Програму профілактики і лікування артеріальної гіпертензії, попередження смертності та інвалідності населення внаслідок серцево-судинних захворювань на 2017-2019 роки у місті Чернігові»"
 11. Рішення виконкому "Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 30 серпня 2017 року № 369 «Про вартість проїзду в міському електричному транспорті»"
 12. Рішення виконкому "Про передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів інженерної інфраструктури"
 13. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 4 квітня 2018 року № 158 «Про передачу та прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду та інженерної інфраструктури»"
 14. Рішення виконкому "Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на житло"
 15. Рішення виконкому "Про передачу жилих приміщень у власність громадян"
 16. Рішення виконкому "Про затвердження списків громадян, поставлених на квартирний облік, виділення житла громадянам міста, видачу ордерів"
 17. Рішення виконкому "Про перекриття руху автотранспорту"
 18. Рішення виконкому "Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 18 січня 2018 року № 18 «Про затвердження переліків об’єктів житлово-комунального господарства,інших об’єктів інфраструктури та природоохоронних заходів на 2018 рік, що фінансується за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова»"
 19. Рішення виконкому "Про визначення виконавця послуг з утримання житлових будинків"
 20. Рішення виконкому "Про видалення зелених насаджень"
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!