Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконкому "Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ТОВ «КЖКК «Поліська»"
 2. Рішення виконкому "Про затвердження Статуту комунального підприємства «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради у новій редакції"
 3. Рішення виконкому "Про передачу житлових будинків з балансу комунального підприємства «Новозаводське» Чернігівської міської ради на баланс ОСББ "
 4. Рішення виконкому "Про зняття з бухгалтерського обліку комунального підприємства «Новозаводське» Чернігівської міської ради будинку № 77 по вулиці Мартина Небаби"
 5. Рішення виконкому "Про надання згоди на продовження договору оренду нерухомого та іншого індивідуально-визначеного майна та обладнання"
 6. Рішення виконкому "Про погодження Програми забезпечення діяльності комунального підприємства «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради на 2018-2020 роки"
 7. Рішення виконкому "Про тимчасове розміщення зовнішньої реклами"
 8. Рішення виконкому "Про видалення зелених насаджень"
 9. Рішення виконкому "Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 19 січня 2017 року № 15"
 10. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30 серпня 2017 року №374"
 11. Рішення виконкому "Про внесення доповнення до рішення виконавчого комітету міської ради від 2 червня 2016 року № 237"
 12. Рішення виконкому "Про присвоєння та зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна"
 13. Рішення виконкому "Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок"
 14. Рішення виконкому "Про переведення квартири з житлового фонду до нежитлового в Деснянському районі"
 15. Рішення виконкому "Про погодження змін до рішення міської ради від 27 жовтня 2016 року № 12/VII-13 “Про Програму підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2017 рік” зі змінами (№ 18/VII-1, № 21/VII-3)"
 16. Рішення виконкому "Про затвердження Статуту комунального підприємства «ЖЕК-10» Чернігівської міської ради у новій редакції"
 17. Рішення виконкому "Про перерахування додаткового внеску міської ради у статутний капітал комунального підприємства"
 18. Рішення виконкому "Про перекриття руху автотранспорту"
 19. Рішення виконкому "Про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова"
 20. Рішення виконкому "Про присвоєння та зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!