Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконкому "Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ТОВ «КЖКК «Поліська»"
 2. Рішення виконкому "Про затвердження Статуту комунального підприємства «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради у новій редакції"
 3. Рішення виконкому "Про передачу житлових будинків з балансу комунального підприємства «Новозаводське» Чернігівської міської ради на баланс ОСББ "
 4. Рішення виконкому "Про зняття з бухгалтерського обліку комунального підприємства «Новозаводське» Чернігівської міської ради будинку № 77 по вулиці Мартина Небаби"
 5. Рішення виконкому "Про надання згоди на продовження договору оренду нерухомого та іншого індивідуально-визначеного майна та обладнання"
 6. Рішення виконкому "Про погодження Програми забезпечення діяльності комунального підприємства «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради на 2018-2020 роки"
 7. Рішення виконкому "Про тимчасове розміщення зовнішньої реклами"
 8. Рішення виконкому "Про видалення зелених насаджень"
 9. Рішення виконкому "Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 19 січня 2017 року № 15"
 10. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30 серпня 2017 року №374"
 11. Рішення виконкому "Про внесення доповнення до рішення виконавчого комітету міської ради від 2 червня 2016 року № 237"
 12. Рішення виконкому "Про присвоєння та зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна"
 13. Рішення виконкому "Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок"
 14. Рішення виконкому "Про переведення квартири з житлового фонду до нежитлового в Деснянському районі"
 15. Рішення виконкому "Про погодження змін до рішення міської ради від 27 жовтня 2016 року № 12/VII-13 “Про Програму підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2017 рік” зі змінами (№ 18/VII-1, № 21/VII-3)"
 16. Рішення виконкому "Про затвердження Статуту комунального підприємства «ЖЕК-10» Чернігівської міської ради у новій редакції"
 17. Рішення виконкому "Про перерахування додаткового внеску міської ради у статутний капітал комунального підприємства"
 18. Рішення виконкому "Про перекриття руху автотранспорту"
 19. Рішення виконкому "Про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова"
 20. Рішення виконкому "Про присвоєння та зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна"
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!