Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконкому "Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок"
 2. Рішення виконкому "Про надання матеріальної допомоги"
 3. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 12 липня 2017 року № 303"
 4. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу майна"
 5. Рішення виконкому "Про надання згоди на списання транспортних засобів"
 6. Рішення виконкому "Про затвердження Статуту комунального підприємства «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради у новій редакції"
 7. Рішення виконкому "Про перерахування додаткового внеску міської ради у статутний капітал комунального підприємства"
 8. Рішення виконкому "Про перекриття руху автотранспорту"
 9. Рішення виконкому "Про видалення зелених насаджень"
 10. Рішення виконкому "Про видалення зелених насаджень"
 11. Рішення виконкому "Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 19 січня 2017 року № 15"
 12. Рішення виконкому "Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів бюджету міста Чернігова та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста"
 13. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23 травня 2017 року №222 «Про затвердження проектної документації»"
 14. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу капітальних вкладень та проектної документації"
 15. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 квітня 2016 року № 140"
 16. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 квітня 2016 року № 139"
 17. Рішення виконкому "Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на житло"
 18. Рішення виконкому "Про затвердження списків громадян, поставлених на квартирний облік, виділення житла підприємствам, громадянам міста, видачу ордерів"
 19. Рішення виконкому "Про створення комісії з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні та затвердження Положення про комісію"
 20. Рішення виконкому "Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на території міста Чернігова на 2017 - 2020 роки"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!