Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконкому "Про передачу житлового будинку з балансу комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради на баланс ОСББ"
 2. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу техніки та транспортних засобів"
 3. Рішення виконкому "Про затвердження переліків об`єктів житлово-комунального господарства на 2017 рік, що фінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова"
 4. Рішення виконкому "Про погодження змін до рішення міської ради від 30 листопада 2016 року №13/VII-8 «Про Комплексну цільову Програму розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки»"
 5. Рішення виконкому "Про проект Програми розвитку велосипедного руху і облаштування велосипедної інфраструктури у м. Чернігові на 2017-2020 роки"
 6. Рішення виконкому "Про передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів інженерної інфраструктури"
 7. Рішення виконкому "Про міську комісію з питань евакуації"
 8. Рішення виконкому "Про встановлення тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради для житлового будинку №108-б по проспекту Перемоги"
 9. Рішення виконкому "Про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова"
 10. Рішення виконкому "Про присвоєння та зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна"
 11. Рішення виконкому "Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!