Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконкому "Про облік дітей шкільного віку та учнів"
 2. Рішення виконкому "Про погодження продовження терміну дії на перший квартал 2018 року Програми забезпечення діяльності комунального підприємства «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради на 2017 рік"
 3. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу майна"
 4. Рішення виконкому "Про видалення зелених насаджень"
 5. Рішення виконкому "Про затвердження Статуту комунального підприємства «Зеленбуд» Чернігівської міської ради у новій редакції"
 6. Рішення виконкому "Про затвердження Статуту комунального підприємства «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради у новій редакції"
 7. Рішення виконкому "Про тимчасове розміщення зовнішньої реклами"
 8. Рішення виконкому "Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 19 січня 2017 року № 15"
 9. Рішення виконкому "Про гарантування виконання опоряджувальних робіт в квартирах, придбаних для дітей-сиріт за рахунок субвенції з державного бюджету"
 10. Рішення виконкому "Про коригування ціни послуги з управління багатоквартирними будинками, які надаються управляючою компанією ТОВ «Майас Сілтумс»"
 11. Рішення виконкому "Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства «ЖЕК-10» Чернігівської міської ради"
 12. Рішення виконкому "Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради"
 13. Рішення виконкому "Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства «Новозаводське» Чернігівської міської ради"
 14. Рішення виконкому "Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради"
 15. Рішення виконкому "Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів бюджету міста Чернігова та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста"
 16. Рішення виконкому "Про надання матеріальної допомоги"
 17. Рішення виконкому "Про проведення демонтажу"
 18. Рішення виконкому "Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 19 січня 2017 року № 15"
 19. Рішення виконкому "Про надання одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини"
 20. Рішення виконкому "Про перекриття руху"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!