Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконкому "Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок"
 2. Рішення виконкому "Про розгляд звернення щодо надання пільги зі сплати державного мита"
 3. Рішення виконкому "Про надання матеріальної допомоги"
 4. Рішення виконкому "Про скасування пункту 2 рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 31.10.2017 № 470"
 5. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26 грудня 2016 року № 594"
 6. Рішення виконкому "Про компенсацію за участь у виставково-ярмарковому заході за рахунок коштів міського бюджету"
 7. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради «Про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м. Чернігові» від 07 липня 2016 року № 274"
 8. Рішення виконкому "Про затвердження проектної документації"
 9. Рішення виконкому "Про погодження внесення змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2017-2018 роки"
 10. Рішення виконкому "Про погодження змін до рішення міської ради від 27 жовтня 2016 року № 12/VII-13 “Про Програму підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2017 рік” зі змінами (№ 18/VII-1, № 21/VII-3, № 24/VII-18)"
 11. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.10.2017 року №435 та надання згоди на передачу вартості капітальних вкладень"
 12. Рішення виконкому "Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 23 травня 2017 року №222 «Про затвердження проектної документації»"
 13. Рішення виконкому "Про передачу та списання основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів, передачу грошових документів у національній валюті та списання малоцінних та швидкозношуваних предметів"
 14. Рішення виконкому "Про укладення договорів"
 15. Рішення виконкому "Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на житло"
 16. Рішення виконкому "Про визначення величини опосередкованої вартості найму (оренди) житла в місті Чернігові на одну особу за грудень 2017 року"
 17. Рішення виконкому "Про затвердження списків громадян, поставлених на квартирний облік, виділення житла підприємствам, громадянам міста, видачу ордерів"
 18. Рішення виконкому "Про передачу та прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціальної інфраструктури"
 19. Рішення виконкому "Про затвердження актів комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"
 20. Рішення виконкому "Про передачу та списання основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів та матеріальних цінностей"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!