Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
24 січня 2024 р.

Підписана угода про партнерство між Черніговом та Вайт-Плейнс

+3

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6

23 січня у форматі відеозв'язку в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако та мер американського міста Вайт-Плейнс Томас Роуч підписали угоду про партнерство між містами. Над нею спільно працювали протягом кількох останніх місяців. 

— Чернігів та Вайт-Плейнс — офіційно міста-побратими. Вдячний цьому місту та його меру Томасу Роучу за підтримку і готовність нам допомогти. Спільно прагнемо розвивати ефективні економічні відносини та реалізовувати проєкти, що сприятимуть відбудові Чернігові, — говорить про нове партнерство в.о. міського голови Олександр Ломако. 

Місто Вайт-Плейнс знаходиться у штаті Нью-Йорк і є потужним бізнес-центром, в якому зосереджені передові виробники та інвестиційні компанії. Загальна кількість населення, разом з приїжджими працівниками та гостями, може досягати 250 тис. осіб.

Нагадаємо, що 22 січня 2024 року також було підписано договір про співпрацю з французьким містом Сен-Дені. За останні два роки, починаючи з 24 лютого 2022-го, партнерами Чернігова стали: Жешув (Польша), Реймс (Франція), Аахен (Німеччина), Лаппеенранта (Фінляндія), Сен-Дені (Франція), Вайт-Плейнс (США). 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!