Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 січня 2024 р.

Чернігів та Сен-Дені підписали угоду про співпрацю

+2

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5

22 січня в.о. міського голови Олександр Ломако, представляючи громаду Чернігова, та очільник французького міста Сен-Дені Метью Анотін, підписали угоду про партнерство між містами. Відбувалося це в онлайн-форматі. Очільники міст спочатку поспілкувалися, обговорили вкотре основні напрямки співпраці, після чого відбулося затвердження документів. 

Олександр Ломако подякував Франції за підтримку України, а Сен-Дені за участь у житті Чернігова. Підписання угоди між містами назвав історичною подією, яка стане початком тісної довготривалої співпраці.

Робота із налагодження робочих контактів стартувала влітку 2023 року. Першими результатами співпраці, не чекаючи підписання офіційного договору, став візит групи чернігівських дітей до Сен-Дені з культурно-реабілітаційною метою. 

 

— Сердечно дякую за прийом та організацію літнього відпочинку для чернігівських дітей, які постраждали від війни. За час подорожі діти гарно відпочили, оздоровилися, отримали яскраві емоції та знайшли нових французьких друзів. Безумовно, це чудовий початок плідного партнерства між містами Чернігів та Сен-Дені, подякував під час спілкування Олександр Ломако. 

 

 

Рішення про партнерство раніше було схвалене депутатами обох міст. Чернігівська міська рада затвердила його 1 листопада 2023 року.  

Пресслужба Чернігівської міської ради 

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!