Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконкому "Про надання дозволу КП «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради на укладення договору, що передбачає залучення інвестицій"
 2. Рішення виконкому "Про надання згоди на списання транспортних засобів"
 3. Рішення виконкому "Про затвердження редакційної ради комунального підприємства «Телерадіоагентство«Новий Чернігів» Чернігівської міської ради"
 4. Рішення виконкому "Про затвердження Статуту комунального підприємства «Міськсвітло» Чернігівської міської ради у новій редакції"
 5. Рішення виконкому "Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій приватного підприємства «Керуюча сервісна компанія «Альп»"
 6. Рішення виконкому "Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій товариства з обмеженою відповідальністю «Керуюча компанія «Габріель»"
 7. Рішення виконкому "Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій приватного підприємства «Техкомсервіс»"
 8. Рішення виконкому "Про передачу житлового будинку з балансу комунального підприємства «ЖЕК - 10» Чернігівської міської ради на баланс ПП «Техкомсервіс»"
 9. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу транспортних засобів"
 10. Рішення виконкому "Про визначення виконавця послуг з утримання житлових будинків"
 11. Рішення виконкому "Про передачу житлового будинку з балансу комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради на баланс ОСББ"
 12. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу основних засобів"
 13. Рішення виконкому "Про затвердження переліків об`єктів житлово-комунального господарства, інших об’єктів інфраструктури та природоохоронних заходів на 2018 рік, що фінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова"
 14. Рішення виконкому "Про скасування пункту 1.6. рішення виконавчого комітету міської ради від 21 липня 2008 року № 202"
 15. Рішення виконкому "Про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 16.10.2006 року № 262 в частині переведення гуртожитку з житлового фонду до нежитлового"
 16. Рішення виконкому "Про переведення частин квартири з житлового фонду до нежитлового в Деснянському районі"
 17. Рішення виконкому "Про присвоєння та зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна"
 18. Рішення виконкому "Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок"
 19. Рішення виконкому "Про затвердження Статуту Дитячої поліклініки №2 Чернігівської міської ради у новій редакції"
 20. Рішення виконкому "Про затвердження Статуту Дитячої поліклініки № 1 Чернігівської міської ради у новій редакції"
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!