Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу проектної документації"
 2. Рішення виконкому "Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок"
 3. Рішення виконкому "Про присвоєння та зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна"
 4. Рішення виконкому "Про затвердження проектної документації"
 5. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу майна"
 6. Рішення виконкому "Про надання одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини"
 7. Рішення виконкому "Про комплексну Програму розвитку культури та промоції культурного потенціалу міста Чернігова на 2018–2019 роки"
 8. Рішення виконкому "Про затвердження Статуту комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради у новій редакції"
 9. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу проектної документації"
 10. Рішення виконкому "Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій Об’єднання житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова"
 11. Рішення виконкому "Про погодження коригування ціни послуги з управління багатоквартирними будинками, які надаються управляючою компанією ТОВ «Майас Сілтумс»"
 12. Рішення виконкому "Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства «ЖЕК-10» Чернігівської міської ради"
 13. Рішення виконкому "Про тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради для будинку №24 а по вул. Інструментальній"
 14. Рішення виконкому "Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради"
 15. Рішення виконкому "Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства «Новозаводське» Чернігівської міської ради"
 16. Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу майна"
 17. Рішення виконкому "Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради"
 18. Рішення виконкому "Про видалення зелених насаджень"
 19. Рішення виконкому "Про тимчасове розміщення зовнішньої реклами"
 20. Рішення виконкому "Про погодження змін до Програми сприяння збереженню і покращенню технічного стану житлового фонду міста та його безпечній експлуатації на 2017-2019 роки"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!