Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконавчого комітету "Про подання до Центральної виборчої комісії щодо зміни меж виборчих дільниць, які існують на постійній основі в межах міста Чернігова"
 2. Рішення виконавчого комітету "Про затвердження проектно – кошторисної документації"
 3. Рішення виконавчого комітету "Про визначення виконавців послуг з утримання житлових будинків"
 4. Рішення виконавчого комітету "Про створення Центру надання адміністративних послуг у місті Чернігові"
 5. Рішення виконавчого комітету "Про затвердження проектно-кошторисної документації"
 6. Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 20 липня 2010 року № 161"
 7. Рішення виконавчого комітету "Про внесення доповнень до Плану діяльності виконавчого комітету Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік"
 8. Рішення виконавчого комітету "Про погодження Стратегічної Програми розвитку Чернігівської ТЕЦ до 2022 року"
 9. Рішення виконавчого комітету "Про діяльність Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо соціальної підтримки сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах"
 10. Рішення виконавчого комітету "Про розгляд Звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2012 року"
 11. Рішення виконавчого комітету "Про затвердження Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води комунальним підприємством “Чернігівводоканал” міської ради"
 12. Рішення виконавчого комітету "Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету"
 13. Рішення виконавчого комітету "Про вартість ритуальних послуг"
 14. Рішення виконавчого комітету "Про Програму енергозбереження в закладах культури м.Чернігова на 2013 – 2015 роки"
 15. Рішення виконавчого комітету "Про Програму енергозбереження в закладах охорони здоров’я м. Чернігова на 2013 – 2017 роки"
 16. Рішення виконавчого комітету "Про внесення доповнень до Плану діяльності виконавчого комітету Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік"
 17. Рішення виконавчого комітету "Про Програму протидії захворюванню на туберкульоз у місті Чернігові у 2012 – 2016 роках"
 18. Рішення виконавчого комітету "Про спеціальну міську комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру"
 19. Рішення виконавчого комітету "Про орієнтовний план роботи виконавчого комітету міської ради на IІ квартал 2012 року"
 20. Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 16 травня 2011 року № 122 "Про ціни і тарифи""

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!