Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконавчого комітету "Про режим роботи окремих об'єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у нічний час"
 2. Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 24 грудня 2008 року № 364"
 3. Рішення виконавчого комітету "Щодо оплати за спожиті енергоносії закладами охорони здоров'я Чернігівської міської ради"
 4. Рішення виконавчого комітету "Про Програму розвитку туристичної галузі й міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залученню інвестицій на 2013 - 2014 роки"
 5. Рішення виконавчого комітету "Про підсумки оздоровлення дітей та молоді м. Чернігова влітку 2012 року"
 6. Рішення виконавчого комітету "Про затвердження кошторисної документації
 7. Рішення виконавчого комітету "Про затвердження проектно – кошторисної документації
 8. Рішення виконавчого комітету "Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в м. Чернігові до 2012 року"
 9. Рішення виконавчого комітету "Про подання до Центральної виборчої комісії щодо зміни меж виборчої дільниці, яка існує на постійній основі в Новозаводському районі м. Чернігова"
 10. Рішення виконавчого комітету "Про орієнтовний план роботи виконавчого комітету міської ради на IV квартал 2012 року"
 11. Рішення виконавчого комітету "Про внесення пропозицій Чернігівській міській раді щодо розгляду питання про придбання у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова нежитлових приміщень
 12. Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20 червня 2011 року № 159 „Про порядок використання коштів, отриманих на розвиток малого та середнього підприємництва за рахунок міського бюджету”
 13. Рішення виконавчого комітету "Про передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова зовнішніх мереж до об’єктів соціальної сфери"
 14. Рішення виконавчого комітету "Про міську Програму розвитку архівної справи на 2013–2015 роки
 15. Рішення виконавчого комітету "Про подання до окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 206 з виборів народних депутатів України щодо утворення спеціальної виборчої дільниці на тимчасовій основі в Новозаводськомуайоні м. Чернігова"
 16. Рішення виконавчого комітету "Про подання до Центральної виборчої комісії щодо зміни меж виборчих дільниць, які існують на постійній основі в Деснянському районі м. Чернігова"
 17. Рішення виконавчого комітету "Про встановлення меморіальної дошки"
 18. Рішення виконавчого комітету "Про встановлення пам’ятної дошки"
 19. Рішення виконавчого комітету "Про проект «Внесення змін до Генерального плану міста в частині розміщення багатоквартирної житлової забудови в кварталі вулиць Попудренка та Маяковського»"
 20. Рішення виконавчого комітету "Про уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!