Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконавчого комітету "Про розгляд Звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2009 року"
 2. Рішення виконавчого комітету "Про діяльність Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо соціальної підтримки сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах"
 3. Рішення виконавчого комітету "Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду міського бюджету"
 4. Рішення виконавчого комітету "Про недопущення підключення самочинно збудованих об’єктів до інженерних мереж міста"
 5. Рішення виконавчого комітету "Про затвердження ліміту водоспоживання та водовідведення у м. Чернігові на 2009-2012 роки"
 6. Рішення виконавчого комітету "Про тендерний комітет виконавчого комітету Чернігівської міської ради"
 7. Рішення виконавчого комітету "Про підсумки оздоровлення дітей та молоді м. Чернігова влітку 2009 року"
 8. Рішення виконавчого комітету "Про порядок використання коштів, отриманих на розвиток малого підприємництва за рахунок міського бюджету"
 9. Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20 жовтня 2008 року №279 «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами на території міста Чернігова»"
 10. Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 29 грудня 2007 року №341 «Про встановлення розміру плати за послуги з оформлення документації, пов’язаної із благоустроєм міста»"
 11. Рішення виконавчого комітету "Про відкриття меморіальної дошки"
 12. Рішення виконавчого комітету "Про розгляд Звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2009 року"
 13. Рішення виконавчого комітету "Про стан та удосконалення роботи щодо розгляду звернень громадян у Чернігівській міській раді"
 14. Рішення виконавчого комітету "Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Чернігова за І півріччя 2009 рік"
 15. Рішення виконавчого комітету "Про розгляд пропозицій мешканців міста, висловлених під час громадських слухань з питання про тарифи на послуги водопостачання та водовідведення в м. Чернігові"
 16. Рішення виконавчого комітету "Про підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2008-2009 навчальному році"
 17. Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 30 вересня 2008 року №263 "Про тарифи на послуги теплопостачання в м.Чернігові"
 18. Рішення виконавчого комітету "Про тарифи на послуги водопостачання та водовідведення в м. Чернігові"
 19. Рішення виконавчого комітету "Про розгляд пропозицій мешканців міста, висловлених під час громадських слухань з питання про тарифи на послуги водопостачання та водовідведення в м. Чернігові"
 20. Рішення виконавчого комітету "Про затвердження Переліку вулиць міста Чернігова"
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!