Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до Порядку оплати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Чернігова"
 2. Рішення виконавчого комітету "Про організацію роботи дрібнороздрібної торгової мережі, послуг у сфері відпочинку та розваг у весняно-літній період 2010 року"
 3. Рішення виконавчого комітету "Про організацію та проведення конкурсу на визначення кращої інвестиційної пропозиції щодо розміщення та експлуатації об'єктів з продажу кегового пива у м.Чернігові"
 4. Рішення виконавчого комітету "Про орієнтовний план роботи виконавчого комітету міської ради на ІІ квартал 2010 року"
 5. Рішення виконавчого комітету "Про стан виконання Державної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006-2010 роки"
 6. Рішення виконавчого комітету "Про транспортне забезпечення населення міста Чернігова на весняно-літній період 2010 року"
 7. Рішення виконавчого комітету "Про визнання таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 16 березня 2009 року №60"
 8. Рішення виконавчого комітету "Про внесення доповнень до Плану діяльності виконавчого комітету Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2010 рік"
 9. Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 20 вересня 2006 року № 223"
 10. Рішення виконавчого комітету "Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Чернігова на 2009 рік "
 11. Рішення виконавчого комітету "Про періодичну повірку квартирних засобів обліку води"
 12. Рішення виконавчого комітету "Про стан військово-облікової роботи та бронювання військовозобов’язаних"
 13. Рішення виконавчого комітету "Про Програму соціально - економічного розвитку міста Чернігова на 2010 рік"
 14. Рішення виконавчого комітету "Про орієнтовний перелік питань до плану роботи виконавчого комітету міської ради на 2010 рік"
 15. Рішення виконавчого комітету "Про орієнтовний план роботи виконавчого комітету міської ради на І квартал 2010 року"
 16. Рішення виконавчого комітету "Про утворення робочої групи з питань розподілу квартир, що придбані Державною іпотечною установою"
 17. Рішення виконавчого комітету "Про звільнення від сплати за послуги з оформлення документації, пов'язаної з благоустроєм міста"
 18. Рішення виконавчого комітету "Про надання повноважень на складання протоколів про адміністративні правопорушення"
 19. Рішення виконавчого комітету "Про Програму організації та проведення у 2010 році оплачуваних громадських робіт для безробітних громадян м. Чернігова"
 20. Рішення виконавчого комітету "Про Програму зайнятості населення м. Чернігова на 2010–2011 роки"
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!