Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти

Регуляторна політика Чернігівської міської ради

 1. Проект рішення Чернігівської міської ради «Про заборону роздрібної торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами у тимчасових спорудах (зупинкових комплексах) розташованих на об’єктах транспортної інфраструктури у місті Чернігові»
  27 квітня 2018 р.
 2. Проект рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Положення про виключення з числа службових жилих приміщень в м. Чернігові»
  26 березня 2018 р.
 3. Проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами та доповненнями»
  23 лютого 2018 р.
 4. Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07 липня 2016 року №274 «Про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м. Чернігові»
  1 листопада 2017 р.
 5. Проект рішення Чернігівської міської ради «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2018 рік»
  30 жовтня 2017 р.
 6. Проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами та доповненнями»
  20 жовтня 2017 р.
 7. Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 30 березня 2015 року № 76 «Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті»
  27 вересня 2017 р.
 8. Проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Порядку проведення конкурсу на право укладання договору оренди комунального майна»
  17 серпня 2017 р.
 9. Проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова, затвердженого рішенням міської ради від 26 червня 2012 року (22 сесія 6 скликання) зі змінами та доповненнями»
  15 серпня 2017 р.
 10. Проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам в місті Чернігові, затвердженого рішенням міської ради від 28.04.2011 року (8 сесія 6 скликання)»
  2 серпня 2017 р.
 11. Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про затвердження Порядку надання відомостей про склад сім'ї та/або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб»
  27 квітня 2017 р.
 12. Проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова(19 сесія 5 скликання) зі змінами та доповненнями»
  24 лютого 2017 р.
 13. Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті»
  22 лютого 2017 р.
 14. Проект рішення Чернігівської міської ради « Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами та доповненнями»
  28 листопада 2016 р.
 15. Проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення Чернігівської міської ради від 26 вересня 2014 року «Про затвердження Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова» (44 сесія 6 скликання)»
  28 листопада 2016 р.
 16. Проект рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 31 травня 2011 року «Про затвердження Типового договору оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства (структурного підрозділу підприємства), Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, Примірного договору про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання о...
  25 листопада 2016 р.
 17. Проект рішення Чернігівської міської ради «Про встановлення розміру плати на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів на території міста Чернігова»
  15 листопада 2016 р.
 18. Проект рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін та доповнень до Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова"
  3 листопада 2016 р.
 19. Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про Детальний план території багатоквартирної житлової забудови в кварталі вулиць Кільцевої, Балицького та І. Багряного»
  27 липня 2016 р.
 20. Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про вартість проїзду у міському пасажирському транспорті»
  26 липня 2016 р.
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!