Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Регуляторна політика Чернігівської міської ради

 1. Проєкт рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова»
  27 вересня 2021 р.
 2. Проєкт рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про вартість ритуальних послуг»
  27 серпня 2021 р.
 3. Проєкт рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги міського електричного транспорту м. Чернігова»
  16 серпня 2021 р.
 4. Проєкт рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про вартість проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті»
  16 серпня 2021 р.
 5. Проєкт рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про затвердження Положення про оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті м. Чернігова»
  18 червня 2021 р.
 6. Проєкт рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Порядку надання відомостей про склад сім'ї та/або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб»
  1 лютого 2021 р.
 7. Проєкт рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про затвердження норм фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Чернігівська міська рада та виконавчий комітет Чернігівської міської ради»
  12 січня 2021 р.
 8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23 липня 2020 року Чернігівської міської ради № 292 «Про затвердження Положення та встановлення тарифів на платні послуги, які надаються закладами охорони здоров’я – комунальними некомерційними підприємствами Чернігівської міської ради»
  4 січня 2021 р.
 9. Проект рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Примірного договору оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Чернігова»
  24 грудня 2020 р.
 10. Проєкт рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про затвердження Правил зміни фасадів багатоквартирних будинків та встановлення на таких фасадах зовнішнього інженерного обладнання у м. Чернігові»
  21 вересня 2020 р.
 11. Проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про внесення змін та доповнень до Порядку користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові»
  16 вересня 2020 р.
 12. Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про затвердження Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова»
  17 липня 2020 р.
 13. Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про затвердження Положення та встановлення тарифів на платні послуги, які надаються закладами охорони здоров’я - комунальними некомерційними підприємствами Чернігівської міської ради»
  22 червня 2020 р.
 14. Проект рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території міста Чернігова у новій редакції»
  27 березня 2020 р.
 15. Проєкт рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про визначення відновної вартості зелених насаджень для міста Чернігова»
  11 березня 2020 р.
 16. Проєкт рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 24 травня 2011 року № 143 «Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові»
  14 лютого 2020 р.
 17. Проєкт рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про затвердження Положення про оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті м. Чернігова»
  24 січня 2020 р.
 18. Проєкт рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін до Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Чернігова у новій редакції»
  16 січня 2020 р.
 19. Проєкт рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір інвесторів-забудовників для участі в Програмі сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова на 2019 – 2023 роки»
  9 січня 2020 р.
 20. Проект рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова в новій редакції»
  20 листопада 2019 р.
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!