Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
21 червня 2022 р.

Графік перевірки будинкових тепломереж з 4 по 8 липня. Шукайте свою адресу


Фото № 1

Продовжуємо інформувати населення про дати перевірки внутрішньобудинкових мереж за конкретними адресами. Нагадаємо, що наразі комунальники готують житловий фонд Чернігва до опалювального сезону, перш за все, перевіряючи мережі в багатоквартирних будинках. У такий спосіб ведеться пошук і ліквідовуються пориви, які могли утворитися після розмерзання теплових мереж у будинках під час активних бойових дій у лютому-березні 2022 року. 

Наразі протестували мережі у більше 400 будинках.

Нагадаємо, що перевірки здійснюються відповідно до розкладу. При його складанні керуються черговістю будинків у системі централізованого опалення, кількістю пошкоджень під час обстрілів. Навіть споруди розташовані поруч можуть ревізуватися у різні дні і навіть тижні.

Як діяти, якщо НЕ ЗНАЙШЛИ СВОЮ АДРЕСУ у цьому переліку чи в опублікованих раніше. Стежити за наступними публікаціями – ваш будинок може бути зазначений у подальших наших графіках.

Як діяти, якщо ви ЗНАЙШЛИ СВІЙ БУДИНОК у переліку. У вказаний день слідкувати за будь-якими ознаки витоків води з тепломереж у своїх чи сусідніх квартирах.  Для цього можна перебувати вдома самим або бути на зв’язку із сусідами, друзями чи родичами. 

При поривах слід одразу повідомляти ЖЕК, теплову організацію або кол-центр щоб вони вимикали подачу води і починали ремонтувати теплову систему. Контакти вашого ЖЕКу та теплопостачальників є на платіжках за квартплату та тепло (знайдіть ці телефони завчасно). Телефон контакт-центру — 0800509350 (безкоштовно), передати інформацію можна також через особистий кабінет на сайті колл-центру чи через мобільний додаток «Call-центр CityOn. Чернігів».

Якщо ви вже знаєте про пошкоджені мережі у вашій квартирі, передайте інформацію про це прямо зараз. Не чекайте перевірки.

Опубліковані раніше графіки: 1-10 червня13-17 червня, 20 червня-1 липня

Графік перевірки будинкових тепломереж з 4 по 8 липня

 

 

 

 

 

Управління ЖКГ Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!