15 листопада 2021 р.

На вулиці Шевченка висадили 129 європейських лип

Висадження молодих дерев в алеях повздовж вулиць у Чернігові продовжується. Минулого тижня частина вул. Шевченка, від вул. Олександра Молодшого до вул. Рокоссовського, поповнилась аж 129-ма новими деревами - європейськими липами Паллідами.  Дерева мають 20-25 см в обхваті, висоту близько 5 метрів та вік 8-10 років. Це листопадні дерева з рівномірною конусоподібною кроною та прямим стовбуром.

На цій же ділянці вулиці до кінця тижня мають висадити ще 13 дерев. Тому загальна кількість нових зелених насаджень має збільшитись до 142 одиниць. А всього в Чернігові цієї осені, уздовж вулиць і в нових скверах, заплановано висадити 500 дерев.