Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Нагальні питання

 1. ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (далі – АТ «ОТКЕ») інформує про розроблений проект інвестиційної програми на 2018 рік з метою отримання пропозицій та зауважень
 2. Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії та на послугу з централізованого опалення та постачання гарячої води, що надаються ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА»
 3. Наказ Міністерства оборони України від 21.11.2017 №610 "Про тимчасове посвідчення військовозобов’язаного "
 4. Тарифи на послуги КП «Чернігівводоканал» змінені з 25.01.2018
 5. Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються Об'єднанням житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова, шляхом їх коригування
 6. Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються Дочірнім підприємством «Соціально – побутове управління» ПАТ «Чернігівоблбуд»
 7. Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються комунальним підприємством «Деснянське» Чернігівської міської ради, шляхом їх коригування.
 8. Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються комунальним підприємством «ЖЕК-10» Чернігівської міської ради, шляхом їх коригування
 9. Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються комунальним підприємством «Новозаводське» Чернігівської міської ради, шляхом їх коригування.
 10. Обґрунтування необхідності коригування тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій по ТОВ «Майас Сілтумс»
 11. Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються комунальним підприємством «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради, шляхом їх коригування
 12. Повідомлення ПАТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» про встановлення тарифу
 13. Повідомлення ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» про прийняття постанов НКРЕКП: «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП»; «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 квітня 2015 року № 1543»; «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року № 1169»
 14. Повідомлення КП «Чернігівводоканал» про схвалення НКРЕКП постанов «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» та «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868»
 15. РІШЕННЯ № 1 громадських слухань членів територіальної громади на тему: «Обговорення будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вулиці Текстильників згідно з техніко- економічним обґрунтуванням, затвердженим рішенням міської ради від 29 вересня 2011 року (13 сесія 6 скликання)»
 16. Інформація про наміри встановлення тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у гуртожитку по вул. Інструментальній,24а
 17. ПРОТОКОЛ громадських слухань на тему:громадських слухань на тему: «Обговорення будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вулиці Текстильників згідно з техніко- економічним обґрунтуванням, затвердженим рішенням міської ради від 29 вересня 2011 року (13 сесія 6 скликання)»
 18. ПРОТОКОЛ громадських слухань на тему: «Обговорення проекту реконструкції бульвару по проспекту Миру від вул. Преображенська до Красної площі в м. Чернігові та проекту капітального ремонту парку ім. Коцюбинського в м. Чернігові»
 19. Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються приватним підприємством «Техкомсервіс»
 20. Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються ТОВ « КК «Габріель»

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!