Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Нагальні питання

 1. ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ
 2. Протокол засідання конкурсної комісії на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства "Дитяча поліклініка №1" Чернігівської міської ради
 3. Придбання нових тролейбусів
 4. ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з вивезення та знешкодження твердих побутових відходів
 5. Інформація про зміну діючих ратифів на послуги з у тримання будинків і споруд та прибуткових територій, що надають ЖКП КОРПОРАЦІЇ «ЧЕРНІГІВОБЛАГРОПРОМБУД»
 6. Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються ЖКП корпорації «Чернігівоблагропромбуд»
 7. Інформація про зміну діючих ратифів на послуги з у тримання будинків і споруд та прибуткових територій, що надають ЖКП КОРПОРАЦІЇ «ЧЕРНІГІВОБЛАГРОПРОМБУД»
 8. Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються Дочірнім підприємством «Соціально – побутове управління» ПАТ «Чернігівоблбуд»
 9. Про проведення відкритого обговорення щодо встановлення тарифів
 10. Повідомлення про намір здійснити зміну вартості послуг на технічне обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації в житлових будинках
 11. Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються Товариством з обмеженою відповідальністю «Керуюча житлово-комунальна компанія «ПОЛІСЬКА»
 12. Побудинкові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій Комунальне підприємство “Новозаводське” Чернігівської міської ради
 13. Фактичне виконання тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку за 2017 рік КП "ЖЕК-10"
 14. Інформація про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються приватним підприємством «КСК «Альп»
 15. Інформація про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються ТОВ «КК «Габріель»
 16. Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються приватним підприємством «Техкомсервіс»
 17. Фактичне виконання тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку за 2017 рік КП "Деснянське"
 18. Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються комунальним підприємством «Новозаводське» Чернігівської міської ради
 19. Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються Об'єднання житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова
 20. Звіт про фактичні побудинкові доходи та витрати по наданню послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за 2017 рік
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!