Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконкому "Про затвердження Статуту комунального позашкільного навчального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Десна» Чернігівської міської ради у новій редакції"
 2. Рішення виконкому "Про призначення управителя багатоквартирних будинків"
 3. Рішення виконкому "Про надання дозволу на проведення тендеру на закупівлю автобусів"
 4. Рішення виконкому "Про видалення зелених насаджень"
 5. Рішення виконкому "Про проект Програми забезпечення пожежної безпеки в місті Чернігові на 2017-2020 роки"
 6. Рішення виконкому "Про затвердження проектної документації"
 7. Рішення виконкому "Про План діяльності виконавчого комітету Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік"
 8. Рішення виконкому "Про затвердження Переліків видів робіт та об’єктів у м. Чернігові, на яких можуть відбувати покарання та адміністративне стягнення у виді громадських робіт особи та неповнолітні особи, які перебувають на обліку у Деснянському і Новозаводському районних відділах м. Чернігова Кримінально-виконавчої інспекції управління пенітенціарної служби України в Чернігівській області"
 9. Рішення виконкому "Про погодження змін до Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Черніговом, здійснення представницьких та інших заходів на 2014 – 2018 роки"
 10. Рішення виконкому "Про внесення змін до Положення про Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету"
 11. Рішення виконкому "Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок"
 12. Рішення виконкому "Про присвоєння та зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна"
 13. Рішення виконкому "Про затвердження переліку об`єктів по капітальному ремонту житлового фонду об`єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2016 рік, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова"
 14. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 13 жовтня 2016 року № 459 «Про затвердження конкурсної документації та оголошення конкурсу»"
 15. Рішення виконкому "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 4 серпня 2016 року № 331 «Про створення конкурсної комісії»"
 16. Рішення виконкому "Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 04 лютого 2016 року № 39"
 17. Рішення виконкому "Про зміни Програми утримання місць поховань, догляду та охорони кладовищ міста Чернігова на 2016 рік"
 18. Рішення виконкому "Про погодження змін до Програми відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків на 2016-2017 роки"
 19. Рішення виконкому "Про проект Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки"
 20. Рішення виконкому "Про внесення змін до Програми стабілізації і розвитку міського електричного транспорту міста Чернігова на період до 2017 року"
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!