Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконавчого комітету "Про Програму з інформаційного забезпечення населення м. Чернігова друкованим засобом масової інформації газетою «Чернігівські відомості» комунального підприємства «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради на 2016 – 2018 роки "
 2. Рішення виконавчого комітету "Про Програму створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків у місті Чернігові на 2016-2020 роки"
 3. Рішення виконавчого комітету "Про реєстрацію добровільного громадського формування "Громадське формування з охорони громадського порядку "ПІВНІЧНІ ВОВКИ"
 4. Рішення виконавчого комітету "Про передачу житлових приміщень у власність громадян та скасування свідоцтва про право власності на житло"
 5. Рішення виконавчого комітету "Про затвердження списків громадян, поставлених на квартирний облік, виділення житла підприємствам, громадянам міста, видачу ордерів"
 6. Рішення виконавчого комітету "Про хід виконання Програми підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2015 рік"
 7. Рішення виконавчого комітету "Про присвоєння та зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна"
 8. Рішення виконавчого комітету "Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок"
 9. Рішення виконавчого комітету "Про встановлення меморіальної дошки з портретом"
 10. Рішення виконавчого комітету "Про перерахування фінансової підтримки комунальному підприємству"
 11. Рішення виконавчого комітету "Про надання згоди на списання основних засобів"
 12. Рішення виконавчого комітету "Про виділення пального з матеріального резерву місцевого рівня"
 13. Рішення виконавчого комітету "Про перепоховання"
 14. Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 18 лютого 2015 року № 41"
 15. Рішення виконавчого комітету "Про затвердження додатка 4 до Статуту комунального підприємства «Зеленбуд» Чернігівської міської ради"
 16. Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 17 листопада 2014 року № 347''
 17. Рішення виконавчого комітету "Про затвердження списків громадян, поставлених на квартирний облік, виділення житла підприємствам, громадянам міста, видачу ордерів''
 18. Рішення виконавчого комітету "Про схвалення Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Чернігові''
 19. Рішення виконавчого комітету "Про схвалення Інвестиційної програми модернізації та реконструкції теплових мереж і теплових пунктів ТОВ фірми “ТехНова” на 2015 рік''
 20. Рішення виконавчого комітету "Про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова''

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!