Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти

Рішення виконкому

 1. Рішення виконавчого комітету "Про затвердження Статуту комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку» Чернігівської міської ради в новій редакції"
 2. Рішення виконавчого комітету "Про встановлення меморіальної дошки"
 3. Рішення виконавчого комітету "Про реєстрацію добровільного громадського формування "Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону "САМООБОРОНА ЧЕРНІГІВЩИНИ"
 4. Рішення виконавчого комітету "Про Детальний план території спортивно-оздоровчого комплексу в кварталі вулиці Кільцевої та проспекту Миру"
 5. Рішення виконавчого комітету "Про розгляд Звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2014 року"
 6. Рішення виконавчого комітету "Про стан та удосконалення роботи зі зверненнями громадян у відділах та управліннях Чернігівської міської ради, районних у місті Чернігові радах, комунальних підприємствах Чернігівської міської ради відповідно до Закону України "Про звернення громадян"
 7. Рішення виконавчого комітету "Про подання до Центральної виборчої комісії щодо зміни меж виборчих дільниць № 741080, № 741102, які існують на постійній основі в Новозаводському районі м. Чернігова"
 8. Рішення виконавчого комітету "Про проекти Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова і типових договорів
 9. Рішення виконавчого комітету "Про подання до Центральної виборчої комісії щодо внесення змін до орієнтовної кількості виборців на спеціальних виборчих дільницях, які існують на постійній основі в м. Чернігові"
 10. Рішення виконавчого комітету "Про передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури"
 11. Рішення виконавчого комітету "Про надання згоди на списання майна"
 12. Рішення виконавчого комітету "Про передачу нежилих приміщень"
 13. Рішення виконавчого комітету "Про Інвестиційну програму ТОВ фірми “ТехНова” КЕП “Чернігівська ТЕЦ ”на 2014 рік"
 14. Рішення виконавчого комітету "Про передачу легкових автомобілів"
 15. Рішення виконавчого комітету "Про видалення зелених насаджень"
 16. Рішення виконавчого комітету "Про тимчасове розміщення зовнішньої реклами"
 17. Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24 травня 2011 року № 143 «Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові»
 18. Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 29 грудня 2007 року № 343 «Про плату за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів»
 19. Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 21 березня 2011 року № 68 «Про встановлення вартості піску для комунальних підприємств, установ та організацій міської ради»
 20. Рішення виконавчого комітету "Про затвердження додатка 11 до Статуту комунального підприємства "Чернігівводоканал" Чернігівської міської ради"
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!