Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Регуляторна політика Чернігівської міської ради

 1. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові»
  13 травня 2011 р.
 2. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті"
  13 травня 2011 р.
 3. Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 26 травня 2008 року № 131 «Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів у м.Чернігові»
  6 травня 2011 р.
 4. Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення Чернігівської міської ради від 30.03.2010 «Про порядок видачі дозволів на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у м. Чернігові»
  6 травня 2011 р.
 5. Проект рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Типового договору оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства (структурного підрозділу підприємства), Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, Примірного договору про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю"
  26 квітня 2011 р.
 6. Проект рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Чернігова"
  22 квітня 2011 р.
 7. Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 31 березня 2010 року №68 «Про організацію та проведення конкурсу на визначення кращої інвестиційної пропозиції щодо розміщення та експлуатації об'єктів з продажу кегового пива у м. Чернігові»
  22 квітня 2011 р.
 8. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель територіальної громади міста Чернігова"
  21 квітня 2011 р.
 9. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам в місті Чернігові"
  21 квітня 2011 р.
 10. Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 15 вересня 2008 року № 251 „Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”
  12 квітня 2011 р.
 11. Проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 31 травня 2007 року «Про Правила забудови та використання території м. Чернігова (коригування) (сімнадцята сесія п’ятого скликання) зі змінами та доповненнями (26 сесія, 34 сесія, 36 сесія 5 скликання)»
  12 квітня 2011 р.
 12. Проект рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін до рішення Чернігівської міської ради від 31 серпня 2006 року "Про встановлення "Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м.Чернігова" зі змінами та доповненнями (тридцять перша сесія п’ятого скликання)
  11 квітня 2011 р.
 13. Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про вартість проїзду у міському пасажирському транспорті"
  8 квітня 2011 р.
 14. Проект рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами та доповненнями (27 сесія 5 скликання)"
  5 квітня 2011 р.
 15. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про заборону улаштування магазинів продовольчих товарів та об’єктів громадського харчування у нежитлових приміщеннях (переведених з житлового фонду до нежитлового) житлових будинків»
  29 березня 2011 р.
 16. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Чернігові»
  29 березня 2011 р.
 17. Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові"
  24 березня 2011 р.
 18. Проект рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам в місті Чернігові "
  15 лютого 2011 р.
 19. Проект рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель територіальної громади міста Чернігова"
  15 лютого 2011 р.
 20. Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Чернігові»
  11 лютого 2011 р.
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!