Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Проекти рішень міської ради

 1. Проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами та доповненнями"
 2. Проект рішення міської ради "Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу майна в оренду"
 3. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу майна з комунальної властності у державну власність"
 4. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Програми «Безпечне місто Чернігів на 2021-2025 роки»"
 5. Проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки"
 6. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на списання основних засобів"
 7. Проект рішення міської ради "Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення"
 8. Проект рішення міської ради "Про Програму забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території м. Чернігова на 2021 рік"
 9. Проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнення до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2021-2025 роки (в галузі житлово-комунального господарства)"
 10. Проект рішення міської ради "Про утворення Чернігівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чернігівської міської ради"
 11. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів"
 12. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"
 13. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передачу земельних ділянок у власність громадянам для індивідуального садівництва"
 14. Проект рішення міської ради "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам"
 15. Проект рішення міської ради "Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення"
 16. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам"
 17. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам"
 18. Проект рішення міської ради "Про затвердження граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету Чернігівської міської територіальної громади."
 19. Проект рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 3/VIІI - 29 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2021 рік” зі змінами і доповненнями (№ 4/VIII-9, № 5/VIІI – 13, № 6/VIІI – 15, № 7/VIІI – 15, № 8/VIІI - 11)"
 20. Проект рішення міської ради "Про умови оплати праці заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради"
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!