Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Проекти рішень міської ради

 1. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Державного бюро розслідувань щодо перевірки можливого вчинення суддею кримінального правопорушення"
 2. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Вищої ради правосуддя щодо вчинення суддею дисциплінарного проступку"
 3. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Генерального прокурора з заявою про чинення штучних перешкод в роботі депутатів Прилуцької міської ради та грубе порушення законодавства про працю"
 4. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо розширення переліку основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, та змін до порядку надання допомоги застрахованим особам з Державного бюджету України"
 5. Проект рішення міської ради "Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу майна в оренду"
 6. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова об’єкта житлового фонду"
 7. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на зарахування капітальних вкладень та зміну розміру статутного капіталу"
 8. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів та громадянам – учасникам АТО/ООС, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС для індивідуального дачного будівництва"
 9. Проект рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 3/VIІI - 29 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2021 рік” зі змінами і доповненнями (№ 4/VIII-9, № 5/VIІI – 13, № 6/VIІI - 15)"
 10. Проект рішення міської ради "Про внесення доповнення до рішення міської ради від 30 січня 2015 року “Про місцеві податки”"
 11. Проект рішення міської ради "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо нормативно-грошової оцінки земельної ділянки"
 12. Проект рішення міської ради "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам"
 13. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам"
 14. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам"
 15. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для городництва та для будівництва індивідуальних гаражів"
 16. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Прем'єр-міністра України щодо врегулювання питання виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 Травня"
 17. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Програми сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова на 2019 – 2023 роки"
 18. Проект рішення міської ради "Про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року"
 19. Проект рішення міської ради "Про використання коштів резервного фонду бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року"
 20. Проект рішення міської ради "Про внесок у статутний капітал комунального підприємства "Чернігівводоканал" Чернігівської міської ради"
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!