Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Проекти рішень міської ради

 1. Проект рішення міської ради "Про затвердження Положення про управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради у новій редакції та внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 № 3/VІІІ-17 "Про структуру виконавчих органів міської ради""
 2. Проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки"
 3. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо проведення кампанії з вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19"
 4. Проект рішення міської ради "Про цільовий фонд Чернігівської міської ради"
 5. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо врегулювання питання виконання державних соціальних гарантій для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"
 6. Проект рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 3/VIІI - 29 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2021 рік” зі змінами і доповненнями (№ 4/VIII-9)"
 7. Проект рішення міської ради "Про продовження на 2021 рік Програми забезпечення діяльності комунального підприємства «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради на 2018-2020 роки та затвердження її нової редакції"
 8. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів"
 9. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів та громадянам – учасникам АТО/ООС, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС для індивідуального дачного будівництва"
 10. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам"
 11. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам"
 12. Проект рішення міської ради "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам"
 13. Проект рішення міської ради "Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення"
 14. Проект рішення міської ради "Про виконання Програми управління боргом міського бюджету міста Чернігова на 2020 рік"
 15. Проект рішення міської ради "Про використання коштів резервного фонду міського бюджету м. Чернігова за 2020 рік"
 16. Проект рішення міської ради "Про виконання міського бюджету міста Чернігова за 2020 рік"
 17. Проект рішення міської ради "Про затвердження Положення про Чернігівську молодіжну міську раду в новій редакції"
 18. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до рішення Чернігівської міської ради від 17 серпня 2017 року № 22/VII - 13"
 19. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду"
 20. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів інженерної інфраструктури"
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!