Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти

Проекти рішень міської ради

 1. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Державного бюро розслідувань щодо перевірки можливого вчинення кримінальних правопорушень"
 2. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Генерального прокурора України щодо необхідності протидії спробам заволодіння бюджетними коштами"
 3. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Вищої ради правосуддя щодо вчинення дисциплінарних проступків суддями"
 4. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до рішення міської ради від 01 грудня 2020 року № 2/VIII-30 «Про перейменування Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та затвердження Положення в новій редакції»"
 5. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо оптимізації спрощеної системи оподаткування та запровадження експерименту по адмініструванню місцевих податків органами місцевого самоврядування"
 6. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Прем’єр-міністра України, Міністра охорони здоров’я України про делегування повноважень органам місцевого самоврядування щодо встановлення карантинних обмежень"
 7. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення цін на газ і електроенергію без завчасного про це попередження та впровадження адекватних компенсаційних заходів з боку держави для усіх соціально незахищених верств населення з обов’язковим попереднім їх роз’ясненням"
 8. Проект рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 3/VIІI - 29 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2021 рік”"
 9. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до рішення міської ради від 30 січня 2015 року “Про місцеві податки” (47 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями"
 10. Проект рішення міської ради "Про внесення доповнення до рішення Чернігівської міської ради від 01 грудня 2020 року № 2/VIII -13 «Про Програму розвитку інженернотранспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2021-2025 роки»"
 11. Проект рішення міської ради "Про визначення переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами"
 12. Проект рішення міської ради "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам"
 13. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам"
 14. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам"
 15. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та індивідуального садівництва"
 16. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального садівництва, для городництва та для будівництва індивідуальних гаражів, громадянам – учасникам АТО/ООС, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС для індивідуального садівництва"
 17. Проект рішення міської ради "Про положення про виконавчі органи Чернігівської міської ради"
 18. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо термінового вирішення проблемних питань у сферах теплогенерації та надання комунальних послуг"
 19. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на відчуження транспортного засобу"
 20. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду"
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!