Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Проекти рішень міської ради

 1. Проект рішення міської ради "Про продовження терміну дії контракту з Левочко Н. О. в умовах воєнного стану"
 2. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Верховної Ради України щодо підготовки законопроєкту під реєстраційним номером 10449 до другого читання"
 3. Проект рішення міської ради "Про дострокове припинення повноважень депутата Чернігівської міської ради VIII скликання Тарасовця Ю.М."
 4. Проект рішення міської ради "Про дострокове припинення повноважень депутата Чернігівської міської ради VIII скликання Лазаренко В. Л."
 5. Проект рішення міської ради "Про дострокове припинення повноважень депутата Чернігівської міської ради VIII скликання Кирієнка С. В."
 6. Проект рішення міської ради "Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу майна в оренду"
 7. Проект рішення міської ради "Про зміни та доповнення до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки"
 8. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам"
 9. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам"
 10. Проект рішення міської ради "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"
 11. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки, передачу земельної ділянки у власність громадянину, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"
 12. Проект рішення міської ради "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"
 13. Проект рішення міської ради "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину, для будівництва індивідуальних гаражів"
 14. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів, для городництва"
 15. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для городництва"
 16. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до рішень Чернігівської міської ради та договорів оренди земельних ділянок"
 17. Проект рішення міської ради "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам"
 18. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на території міста Чернігова на 2021-2025 роки"
 19. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо недопущення ускладнення ввезення гуманітарної допомоги в Україну"
 20. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Верховної Ради України щодо заборон народним депутатам України, обраним від політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!