Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Проекти рішень міської ради

 1. Проект рішення міської ради "Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова»"
 2. Проект рішення міської ради "Про встановлення партнерства між містами Черніговом та Вайт-Плейнс"
 3. Проект рішення міської ради "Про встановлення строкового безоплатного земельного сервітуту та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки юридичним особам"
 4. Проект рішення міської ради "Про затвердження Звіту про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за 9 місяців 2023 року"
 5. Проект рішення міської ради "Про затвердження Звіту про використання коштів резервного фонду бюджету Чернігівської міської територіальної громади за 9 місяців 2023 року"
 6. Проект рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення Чернігівської міської ради від 30 листопада 2022 року № 24/VIII-38 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2023 рік” зі змінами і доповненнями"
 7. Проект рішення міської ради "Про затвердження змін і доповнень до бюджету Чернігівської міської територіальної громади на 2023 рік станом на 30 березня 2023 року"
 8. Проект рішення міської ради "Про затвердження Програми створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у місті Чернігові на 2021-2025 роки у новій редакції"
 9. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Програми з охорони життя людей на водних об’єктах у місті Чернігові на 2021-2025 роки"
 10. Проект рішення міської ради "Про затвердження Програми забезпечення діяльності та виконання доручень виборців депутатами Чернігівської міської ради на 2024 рік"
 11. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення міста Чернігова на 2022– 2025 роки"
 12. Проект рішення міської ради "Про затвердження Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування міста Чернігова та використання соціальної реклами для інформування громадськості та профілактики негативних явищ у суспільстві на 2024-2026 роки"
 13. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Програми відновлення та розвитку електричного транспорту м. Чернігова на 2023-2025 роки"
 14. Проект рішення міської ради "Про дострокове припинення повноважень депутата Чернігівської міської ради VIII скликання Гармаша П. М."
 15. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України та Міністерства фінансів України щодо перегляду розміру освітньої субвенції на оплату праці вчителів закладів загальної середньої освіти у 2023 році"
 16. Проект рішення міської ради "Про затвердження положень про виконавчі органи Чернігівської міської ради у новій редакції"
 17. Проект рішення міської ради "Про План діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік"
 18. Проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Програми управління комунальним майном територіальної громади міста Чернігова на 2023-2025 роки"
 19. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду"
 20. Проект рішення міської ради "Про затвердження Програми забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території м. Чернігова на 2023 рік, у новій редакції"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!