Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Проекти рішень міської ради

 1. Проект рішення міської ради "Про погодження укладення комунальним підприємством «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради договору переведення боргу за спожиті енергоносії"
 2. Проект рішення міської ради "Про погодження реструктуризації заборгованості АТ «ОТКЕ» (код ЄДРПОУ 03357671) за спожитий природний газ з АТ «НАК «Нафтогаз України» та ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України»"
 3. Проект рішення міської ради "Про зміни та доповнення до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки"
 4. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України щодо проблемних питань формування бюджету Чернігівської міської територіальної громади на 2024 рік"
 5. Проект рішення міської ради "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"
 6. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів, для індивідуального садівництва, для городництва"
 7. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів, для городництва"
 8. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам"
 9. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам"
 10. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам"
 11. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до рішень Чернігівської міської ради та договорів оренди земельних ділянок"
 12. Проект рішення міської ради "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам"
 13. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу медичного обладнання"
 14. Проект рішення міської ради "Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу майна в оренду"
 15. Проект рішення міської ради "Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу нежитлового приміщення за адресою: м. Чернігів, вул. Преображенська, 2 в оренду"
 16. Проект рішення міської ради "Про продовження терміну дії та внесення змін до Програми з інформаційного забезпечення населення телевізійним та інформаційним продуктом комунального підприємства «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради на 2021 – 2023 роки"
 17. Проект рішення міської ради "Про відстрочку сплати орендних платежів"
 18. Проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова затвердженої рішенням міської ради від 25.11.2021 № 13/VIII-12 зі змінами та доповненнями"
 19. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду"
 20. Проект рішення міської ради "Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу нежитлового приміщення за адресою: м. Чернігів, вул. Всіхсвятська, 16 в оренду"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!