Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Проекти рішень міської ради

 1. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Верховної Ради України щодо врегулювання питання пільгового харчування дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів"
 2. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до рішення міської ради від 20 листопада 2020 року № 1/VIII - 3 "Про утворення виконавчого комітету Чернігівської міської ради VIII скликання та затвердження його персонального складу" зі змінами та доповненнями"
 3. Проект рішення міської ради "Про затвердження змін до Регламенту Чернігівської міської ради VІІІ скликання"
 4. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Програми розвитку громадського транспорту загального користування м. Чернігова на 2022-2024 роки"
 5. Проект рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення Чернігівської міської ради від 30 листопада 2022 року № 24/VIII-38 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2023 рік” зі змінами і доповненнями"
 6. Проект рішення міської ради "Про затвердження змін до Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення міста Чернігова на 2022–2025 роки"
 7. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам"
 8. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам"
 9. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів, для індивідуального садівництва, для городництва"
 10. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів, для городництва"
 11. Проект рішення міської ради "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам"
 12. Проект рішення міської ради "Про затвердження Програми взаємодії регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернігівській області (філія ГСЦ МВС) з Чернігівською міською радою в сфері надання адміністративних послуг населенню на 2023 - 2024 роки"
 13. Проект рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 червня 2022 року №18/VIII – 19 “Про місцеві податки та збори” зі змінами (№ 31/VIII – 9)"
 14. Проект рішення міської ради "Про затвердження Звіту про використання коштів резервного фонду бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І півріччя 2023 року"
 15. Проект рішення міської ради "Про затвердження Звіту про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І півріччя 2023 року"
 16. Проект рішення міської ради "Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу майна в оренду"
 17. Проект рішення міської ради "Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу майна в оренду"
 18. Проект рішення міської ради "Про внесок у статутний капітал комунального підприємтсва "Чернігівводоканал" Чернігівської міської ради"
 19. Проект рішення міської ради "Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу майна в оренду"
 20. Проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 24.12.2020 № 3/VІІІ-17 «Про структуру виконавчих органів міської ради» (зі змінами) та затвердження Положення про управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!