Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Проекти рішень міської ради

 1. Проект рішення міської ради "Про затвердження змін до Регламенту Чернігівської міської ради VIII скликання"
 2. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Програми часткової компенсації видатків мешканцям міста Чернігова, понесених на відновлення знищених та пошкоджених вікон у багатоквартирних житлових будинках внаслідок військової агресії, на 2023 рік"
 3. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова – власникам приватних житлових будинків,знищених та пошкоджених внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік"
 4. Проект рішення міської ради "Про затвердження Програми забезпечення діяльності комунального підприємства «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради на 2022-2023 роки у новій редакції"
 5. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на передачу майна територіальної громади м. Чернігова у державну власність"
 6. Проект рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення Чернігівської міської ради від 30 листопада 2022 року № 24/VIII-38 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2023 рік” зі змінами і доповненнями"
 7. Проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 24.12.2020 № 3/VІІІ-17 «Про структуру виконавчих органів міської ради» (зі змінами) та затвердження Положення про відділ організації роботи з питань компенсації за пошкоджене та знищене нерухоме майно Чернігівської міської ради"
 8. Проект рішення міської ради "Про надання згоди та передачу у повне господарське відання комунальному підприємству «Теплокомуенерго» Чернігівської міської ради єдиного майнового комплексу, що повертається з оренди"
 9. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів інженерної інфраструктури"
 10. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на території міста Чернігова на 2021-2025 роки"
 11. Проект рішення міської ради "Про щорічну Премію Чернігівської міської ради імені Леоніда Глібова"
 12. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до рішення Чернігівської міської ради від 21.03.2019 року №40/VІІ-4"
 13. Проект рішення міської ради "Про надання пільг зі сплати земельного податку у 2024 році"
 14. Проект рішення міської ради "Про затвердження Програми забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території м. Чернігова на 2023 рік"
 15. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, що підлягають приватизації у 2023 році (нежитлова будівля за адресою: проспект Миру, 74)"
 16. Проект рішення міської ради "Про затвердження комунальному підприємству "Чернігівбудінвест" Чернігівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо поділу"
 17. Проект рішення міської ради "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам"
 18. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів"
 19. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам"
 20. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!