Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Проекти рішень міської ради

 1. Проект рішення міської ради "Про затвердження Програми компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови міста Чернігова, житло яких було пошкоджено внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік"
 2. Проект рішення міської ради "Про затвердження Положення про Шкільний громадський бюджет Чернігівської міської ради та його Параметрів"
 3. Проект рішення міської ради "Про співфінансування проєкту «Шкільний громадський бюджет Чернігівської міської ради» на 2023 рік"
 4. Проект рішення міської ради "Про перейменування вулиць у місті Чернігові"
 5. Проект рішення міської ради "Про звернення депутатів Чернігівської міської ради VIII скликання до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх"
 6. Проект рішення міської ради "Про надання пільг зі сплати земельного податку у 2024 році"
 7. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для городництва"
 8. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів"
 9. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам"
 10. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам"
 11. Проект рішення міської ради "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам"
 12. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на відчуження транспортного засобу"
 13. Проект рішення міської ради "Про надання дозволу на приватизацію житла у будівлі, що розташована за адресою: вул. Шевченка, 246а"
 14. Проект рішення міської ради "Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу майна в оренду"
 15. Проект рішення міської ради "Про скасування рішень міської ради"
 16. Проект рішення міської ради "Про продовження строку дії договору оренди"
 17. Проект рішення міської ради "Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова"
 18. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду"
 19. Проект рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення Чернігівської міської ради від 30 листопада 2022 року № 24/VIII-38 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2023 рік” зі змінами і доповненнями"
 20. Проект рішення міської ради "Про затвердження Програми фінансового забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації Чернігівського району Чернігівської області на 2023 рік"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!