Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Проекти рішень міської ради

 1. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на централізоване перерахування субвенції"
 2. Проект рішення міської ради "Про звернення депутатів Чернігівської міської ради VIІI скликання до Президента України про застосування права вето щодо Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності»"
 3. Проект рішення міської ради "Про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2023 рік у новій редакції"
 4. Про затвердження Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Черніговом, здійснення представницьких та інших заходів на 2019 – 2023 роки у новій редакції
 5. Про внесення змін до Положення про присвоєння почесного звання «Захисник України – Герой Чернігова»
 6. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів"
 7. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва та для будівництва індивідуальних гаражів"
 8. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам"
 9. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам"
 10. Проект рішення міської ради "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам"
 11. Проект рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення Чернігівської міської ради від 30 листопада 2022 року № 24/VIII-38 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2023 рік”"
 12. Проект рішення міської ради "Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2023 рік"
 13. Проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до рішення Чернігівської міської ради від 25 листопада 2021 року № 13/VIІI - 20 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2022 рік” зі змінами і доповненнями"
 14. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу медичних препаратів"
 15. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу медичного обладнання"
 16. Проект рішення міської ради "Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки у м. Чернігові у новій редакції"
 17. Проект рішення міської ради "Про визначення комунального підприємства «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради балансо- утримувачем єдиного майнового комплексу – об’єкт теплопостачання житлового фонду та соціальної сфери (котельні, теплопункти з обладнанням та мережі)"
 18. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів інженерної інфраструктури"
 19. Проект рішення міської ради "Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, що підлягають приватизації у 2023 році"
 20. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Програми розвитку електричного транспорту м. Чернігова на 2018-2022 роки"
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!